Aiva Liepina - Apmelo

20. martā viņai iepatikās virsjaka, ko pārdevu Atverskapi.lv mazlietota par lētu cenu, sarunāja ka vēlas pirkt,.22. martā, vina atbrauca apskatīt, jaku, piemērīt. Viņai apmierināja pirkums, samaksāja un aizbrauca prom, pc kādām divām stundām, vina sāka rakstīt sms, ka esmu iesmērējusi virsjaku, ar defektu, bet klātienē, viņai viss apmierināja. Tagad viņa raksta sūdzības internetā no diviem profiliem, lai domātu ka esmu vel kādu itkā apkrāpusi,. Apmelo ka es vispār virsjaku sūtiju caur pakomātu (neesmu to nekad darijusi, visas preces pārdodu tikai klātienē) ka esmu krāpniece. Tik zemu krist savos gados, ir pretīgi, ja vel viņas vīrietis kas bija līdzi un viņs par šito visu zin, tad man nav vārdu kāa lai šādu cilvēku nosauc. Zinu es varu arī uzrakstīt cik viņa ir slikta utt. izdomāt riebeklības, bet man vnk nav tāds zems līmenis!Ja turpināsies sī netīrība ap manu vārdu, iesniegumu rakstīšu un pēc IP adreses, atradīs un sodīs par apmelošanu. Un es pieprasu izdzēst melus par manīm šeit, savādāk, es rīkošos citādāk!

G

G Godiga 24.03.2015

Pēc izskata, itka saprātīgs cilvēks, nodarbojas ar labdarību, palīdz suņiem, kaķiem... Bet iekšā tāds negatīvisms uz visu pasauli!

L Lepnā Lavīze 24.03.2015

Bet kur ir problēma atgriezt pircējai naudu un paņemt jaku atpakaļ?

G Godiga 24.03.2015

problema panemt jaku atpakalj ir tada, ka pirceja to sabojaja, sabildeja un tagad saka, ka ta jaka tada bijusi jau

Annnnnn 24.03.2015

Ja jau Tu esi tik godiga tad kadel izdzesi visur profilus?
Ja jau tikai es sudzejos??
Vari man privati nerakstit un nedraudet ar moralajam kompensacijam.
Pati labi zini, ka esi vainiga bet uz manu lugumu jaku nemt atpakal un atgriezt vismaz dalu naudas nereageji.
Ko no sim lietam es sabojaju?:
Butu nokaunejusies par savu ricibu, to ko citi met mistkaste Tu vel smere kadam ieksa!
Ja maki tirgot saplestus meslus tad iemacies iziet uz abpuseju sapratni un kompromisu jo neviens ar sada pirkuma sanemsanu nebutu laimigs.

G Godiga 24.03.2015

pierādijums ka neesi lidzvarota, sarakstās te no vairākjiem profiliem, tev ir personības dubultošana?
Man nekas nav dzests, tu esi dzesta no maniem datiem, sūdus man negribās redzēt netā!
Un Tu pati ANNNN Aiva redzeji preci un nopirki, tapec izbeidz te nelidzvarotus izteicienus rakstit

G Godiga 24.03.2015

Neviens tev nedraudz, bet saka kā būs!

Annnnnn 24.03.2015

Kads tam sakars es nesaprotu.
Tu pati labi zini kada stavokli bij ta jaka un kaa vina tika nogadata.
Apdoma savu ricibu un vai viss sis ir vajadzigs vienas jakas pec, vairakas reizes ludzu pec sapratnes jo musu domas par preci laba stavokli atskiras.
Es pielavu kludu pasutiju kaut ko interneta un es to atzistu.
Panem jaku atpakal.
Mani nebaida Tava teiksana ka bus ar tiesam jo ja vajadzes es savu taisnibu panaksu caur tiesu.
Tava kluda, ka neinformeji par defektiem.
Meilu sarakstes mineji, ka defektu nav ir tikai problemas ar ravejsledzeju.

Annnnnn 24.03.2015

Un runajot par kontaktiem kurus esi noradijusi.
IT specuki abi, parbaudat velreiz jo noradita informacija par mani seit nav preciza.
No sakuma parbaudi un tad publice Godiga.

:D
Velreiz atkārtoju!
Ja cilvēks pēc dabas jau ir nelīdzsvarots, tad arī tā uzvedas. Tu atbrauci, nopētīji savām acīm lietotu preci, tevi apmierināja kvalitāte, tu iedevi naudu, savāci savu preci un aizbrauci, pēc tam mājās kaut ko secināji, ka kaut kas nav kā vajag? Pretenzijas vajag celt pirkšanas brīdī, nevis aizbraucot uz mājām. Ja jau apmierināja prece un to nopirki, tad ko tu cepies? Tā, kā tu, uzvedas tikai mazi bērni, izskatās, ka tev līdz pieauguša cilvēka statusam vēl ir jāaug un jāaug. Var būt vēl čeku un garantijas talonu uzrakstīt? Nevajag draudēt ar instancēm, par kurām pati neko nezini, labāk iepazīsties ar likumdošanu, jo tevi, par nomelnošanu, pie tam vēl klajiem meliem (pati zini par ko) var vairāk iesūdzēt, nekā par kkādu sūta kujrtku, kuru pati nopirki, pirms tam rūpīgi izpētot un atzīstot par labu pēc kvalitātes.

L Lepnā Lavīze 24.03.2015

Nezinu, kas ar jaku jādara, lai noveltu uz pircēju, ka jaka bojāta. Paskatījos tos attēlus - jaka vienkārši ir kapitāli novalkāta!

Annnnnn 24.03.2015

Ina, Tev tā mājās sēdēšana nav nākusi par labu...
Te raksti par nomelnošanu, apmelošanu un iesūdzēšanu lai gan to visu dari Tu nevis es.
Kur ir Tava sirdsapziņa?
Es saprotu, ka Tev varbūt ļoti, ļoti to naudu vajadzēja, bet ne jau šādā veidā nauda jāpelna.
Vienkārši varēji atvainoties par jakas kvalitāti nevis mani pataisīt par slikto.
Beidzot man privāti atbildēji un teici, ka vēlāk mazbērniem par tādiem cilvēkiem kā es stāstīšot, bet vai Tev pēc tam nebūs kauns arī viņiem melot dēļ padsmit eiro?
Paldies Iveta par viedokli no malas. Es biju šokā atverot paku.
Visa jaka vel kunkuļos, acīmredzot veļasmašīnā mazgāta un par smaku vispār neko neteikšu...

Annnnnn 24.03.2015

Jau otrā mācība neko nesūtīt internetā.
Pēc tam pašu pataisa par krāpnieci.
Publisks fuj šādiem cilvēkiem.

Latviešu tautas 24.03.2015

DEBILU NĀCIJA!

A ar_likumu_uz_tu 25.03.2015

Cilveks ir priecigs tikai 2 reizes mūžā: tad, kad kaut ko nopērk, un tad, kad kaut ko pārdod. Attālināta pirkuma gadījumā apšmaukt ir elementāri, bet klātienē apskatītai precei nevar piedēvēt, ka esi bijusi apšmaukta, pati taču pārbaudīji savu jauniegūto mantu, tātad apkrāpi pati sevi kārtīgi neapskatot kaut ko.

Kur ir loģika ? Atbrauci, apskatiji, iepatīkās, nopirki, viss, aizmirsi no kā nopirki.
Atbraucu, ievēroji, ka ir defekti, pateici, ka neapmierina cena/kvalitāte, loģiski, ka nenopirki.
Kurā vietā vainīgs ir pārdevējs? Neviens jau neko neiesmērēja, neviens ar varu nelika pirkt.

L Laura555 25.03.2015

Šoks, pati apkrāpj cilvēkus, ka viss ciems par to runā, un vēl apmelo citus cilvēkus! Fuj

L Laura555 25.03.2015

Esmu šokā par to linku, ka Aiva pati aprāpj citus!

A ar_likumu_uz_tu 25.03.2015

paga, paga, paskaties šito arī:

L Laura555 25.03.2015

Pietam komentāros visi raksta ka viņai ir skleroze un personu dubultošanās! Gulbenes ciems šokā laikam ka tādi cilvēki vēl pa pasauli staigā!

L Lepnā Lavīze 25.03.2015

Ai, divi šodien reģistrēti profili :D Lai radītu iespaidu, ka esat vairākas. Vecs sūdzību triks, pēc kā visus feikus uzreiz var atkost. Maloļetku gājieni. Tā ir, kad zemāko sociālo slāņu jaunas sievietes /meitenes cacas grib tēlot, bet naudas nepietiek, tad nu utojas, iesmērējot citiem jaku, ko normāli cilvēki vilktu, tikai dārzu rokot, vai pa taisno ielidinātu miskastē. Kāpēc zemāko sociālo slāņu - a tāpēc, ka jaka no lētā gala un novazāta līdz pēdējam, tātad cilvēks, kas pārdeva, dzīvo dziļā nabadzībā. Materiāli nodrošināti cilvēki tādas mantas izmet vai atdod, un nekrāmējas ar iesmērēšanu - avosj proņesjet. Būtu labāk ar to otru meiteni mēģinājusi sarunāt, paskaidrotu, ka esi dziļā nabadzībā, varbūt viņa tīri cilvēciski piedotu (varbūt termiņus sarunātu, kuros kaut daļu naudas atgrieztu, jo te skaidrāks par skaidru, ka naudas, ko atdot, nav, sen iztērēta.