www.sudzibas.lv Aiva Jonase neklalitatīvs manikīrs/ gela nagi

Aiva Jonase - neklalitatīvs manikīrs/ gela nagi

vēlos jūs brīdināt par manikīri, kura ļoti sliktā kvalitātē sniedz manikīra pakalpojumus. Šī "meistare" man veidoja gēla nagus, ar franču manikīra krāsojumu. Pirmkārt nagi bija biezi, un šaurāki nekā dabīgie, kaut forma tika veidota kantaina, īsa. Franču manikīram raksturīgo krāsojumu veidoja tā, ka tika nokrāsota arī āda, kas atrodas tuvu pie naga, vai citviet krāsojums nagu malās nebija vispār. Nākamajā rītā, franču krāsojums no īkšķa bija atlupis, dienas vidū nolūza naga stūrīši un drupa arvien tālāk.
Pats nepatīkamākais ir tas, ka manikīra meistare uz manu nosūtīto ziņu, par naga kvalitāti nereaģēja, kā arī neatbild uz telefona zvaniem jau vairākas dienas.
Manikīre nekautrīgi pakalpojuma sniegšanas brīdī nomelno citas meistares, kaut pašas darba kvalitāte diemžēl ir ļoti slikta.

Meitenes, neiesaku iet pie šīs it kā meistares, jo sniedz ne tikai sliktas kvalitātes pakalpojumu, bet pēcāk arī necenšas to izlabot. :(

J

I Ilze 06.05.2011

Nezinu par kuru meistari Jus Te runājietm, bet vienu Aivu es zinu. Pati dzīvoju Šveicē. šeit manikīra pakalpojumi ir nenormāli dārgi un pietam ļoti nekvalitatīvi. Jūs neticēsiet, bet es braucu pie Aivas Jonases uz Latviju taisīt nagus, es pieļauju, ka tās Aivas ir daudz, bet pie kuras es biju man nagi tiešām ne tikai labi izskatījās un turējās bet arī ilgi nēsājās. Es cienu šīs meitenes darba kvalitāti un ja mēs runājam par veinu un to pašu, tad neko sliktu patiešām nevaru teikt, bet tikai uzslavēt.

T toSandraPunka 06.05.2011

Ja tu strada ka raksti, tad nedo Dievs pie tevis nonakt.Taču attieksmei pret klientu jabut uber labai lai tagadejos konkurences apstaklos nenonaktu VID, PATC un tml. nagos.Turklat tas ka tu izturies un runa ir tavas iekšējās inteliģences jautajums, ka varam manit manikirem un frizieriem 99% tadu nav.

T toIlzevsAiva 06.05.2011

Tur ir dura končenaja vai doma ka visi ir lohi?Nu beidz dirst.Lido visna jomajo pec manikira, vo blandinka v tualete.Ka tada dura var but.

K kristīneStamere 08.05.2011

Es leiku pie vinas un man ļoti patīk. Galvenais ātri, lēti un kabatu nav.

L lilly 08.05.2011

Jums laikam darīt visām nav ko, kā sēdēt visādos šitādos portālos un kādu apdirst. Duras jūs pašas esiet

L lindaleen 08.05.2011

Atradušas par ko sūdzēties, ejiet uz salonu un būs pareizā attieksme.

meitenes kas jums darit nav ko ka visus apdirst? vienai kautkas nepatik visas uzreiz pakal. da ejiet uz saloniem un tad ar vel nebus labi. baigas princeses atradusas. pasas nezin ko grib, iet pa pakskjiem visadiem, tad ari maksaa nevis vel muti ver valja un dirs kautko.

T TOLindaleen... 09.05.2011

ja neesi pamanījusi šī portāla nosaukums ir sūdzības.lv - tātad, šeit patērētājs var izteikt savu neapmierinātību un brīdināt citus par konkrētu pakalpojuma sniedzēju.
Tas arī viss... ja tu to uztver kā apdiršanu, tad tā jau ir tava problēma... taisnība, kas nav patīkama, nav apdiršana! Tā vien šķiet, ka pati esi tā Jonase vai viena no viņas druškām.
Svarīgi tev saprast, ka par labiem meistariem šeit neraksta. Un par šo Jonasi ir ļoti daudz sūdzību, tā kā viņai vajadzētu padomāt par savu darbību šajā sfērā.

P pilotinjs 23.05.2011

sudzibas .lv var ieiet un sarakstit da jebko .. par jebkuru cilveku kas kadam nepatik . neuzskatu ka ats ir normali, cilvekiem nav ko darit, da juspasas palasiet kas tik te un par ko nav sarakstits, sausmas tiras. es vispar nesparotu ko jus darat sados saitos

ilze jankoviča 20.02.2012

Aiva ir ļoti jauka, ļoti ilgu laiku liku pie viņas gēla nadziņus, nebija pilnīgi nekādu sūdzību+ viņai vienmēr izdevās vnk fantastiski dizaini! :)

Piekrītu, tām kuras raksta, ka Aiva ir viena no labākajām Rīgā.