Airstone.lv - Bojājumi

Iegādājos gāzbetona blokums no airston.lv parstāvja Latvija tel. Nr 23205555,29253804, Krustpils iela153.
Samaksāju, blokus piegādāja. Itka viss ok. Sakau līmet, sapratu ka bloki ir loti trausli (plisa visi sturi) bloki bija 400 mm biezi, bet pēc fakta bija 395 vai pat 405. Šie bloki bija loti neprecīzi. Itka jau sikums, bet gribēju kvalitatīvu preci.
Protams visu safocēju un aizsūtīju pārdevējam. Viņš sazinājās ar rupnišu Lietuva, un viņi itka iedeva kompensāciju - starpsienu blokus (3 vai 4 paletes) bet es laicīgi neaizbraucu pakal un itka pārdeva talāk. Solījās naudu atdot kad pārdos nakošos, bet te pekšni pazino ka viss beidzies, palicis pats bez darba esot. Tiešam izpalīdzīgs un forš calis likas, negaidīju uzmetienu no tāda cilvēka, bet nu ari labi cilvēki uzmet. Neperciet blokus no airston.lv bloki loti trausli un neprecīzi. Nepažēlojiet 5 euro uz m3 un pērciet pasmēju bloku-kvalitati nesalīdzināt. Ko gan var gribet no lietuviešu blokiem.

A apollofrf 08.03.2019

Jums paveicās, ka vispār preci piegādāja.
Varat paskatīties SIA BLOKA CENTRS atsauksmes šajā portālā. Uzmeta ļoti daudzus cilvēkus. Biznesa stils viņiem tāds.
Šie ir tie tieši paši vēži - tikai citās kulītēs.
Rakstiet PTAC - lai liek melnajā sarakstā. Galvenais neklusēt par šādiem cilvēkiem.
Ja būtu gribējuši kompensēt kaut ko - būtu tā arī izdarījuši, nevis pārdevuši tālāk itkā. Viss pārējais - par palikšanu bez darba un citas atrunas - ir tikai un vienīgi atrunas un nevēlēšanās risi