AtrisinātaAinvest SIA - Krāpšana

Vēlos vērst visu uzmanību, ja vēlaties sadarboties ar SIA “Ainvest", kas nodarbojas ar sava nekustamā īpašuma pirkšanu un pārdošanu, jūs vēlāk to nožēlosiet. No sirds ieteiktu nesadarboties, ja nevēlaties tikt uzmesti, kā tas bija manā gadījumā, kad firmai tika sniegti grāmatvedības pakalpojumi. Jau sākotnējo rēķinu apmaksa par manis sniegtajiem pakalpojumiem tika kavēta. Nu vairs vispār nemaksā un atgādinājumus ignorē, kā arī nav nedz sazinājušies, nedz norādījuši, ka iespējamu finansiālu grūtību dēļ apmaksu varētu veikt vēlāk. Piekopj t.s. “strausa politiku”. Problēmas nerisina, bet cenšas no tām izvairīties.
Jūsu pašu dēļ - patiešām neiesaku sadarboties ar to uzmetēju kantori.

Grāmatvede-

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Grāmatvede2024 23.10.2024

Sūdzība tika atrisināta. Rēķins pēc pirmtiesas brīdinājuma nosūtīšanas tika apmaksāts.

G Grāmatvede2024 15.07.2024