Ainārs Irbens - Krāpšana

Lūdzu izvairīties no šīs personas - Ainārs Irbens (uzvārdu īsti neatceros) (+371 2 032 0 307) - cilvēks problēma.
Ar šādu nummuru viņš ir reģistrējies ss.com, mājaslapā. Braukā ar vecu Volvo - Gn 770
ar šo personu biju vienojies par dzīvokļa remontu, kurus pabeigs 4-6 nedēļu laikā. Kas galu galā izvērtās par 3 mēnešiem, naudas izšķērdēšanu un pusē izdarītiem darbiem, kā rezultātā nācās viņu padzīt.

Īss situācijas apraksts:

vienojāmies ar viņu par dzīvokļa remontu 4000 eur vērtībā. Vienojāmies arī par avansa izmaksu viņa norādītajos laikos. Kopā avansā izmaksāju 3250 eur, četros maksājumos 1000 eur, 750 eur, 750 eur un atkal 750 eur.

Pēc primā avansa (1000 eur) darbus uzsāka tikai 2 nedēļas vēlāk pēc mana uzstraukuma pilnā zvana. Atbilde kādēļ nevarēja ierasties bija, ka nodega māja radiniekam. 2 nedēļas vējā.
Otro avansu jau pieprasīja pēc pirmās darba nedēļas, pēc kura apmaksas, Ainars uz darbu sāka nākt pēc savas patikas un atrunājās ka visādas problēmas, kādēļ nevar veikt darbus.

Tad saņēmās nostrādāja nedēļu un atkal pieprasīja 3 avansu 750 eur apmērā. Šeit jau bija pagājušas 6 nedēļas, bet darbi bija pabeigti uz 1/5 daļu.
Pēc trešā avansa pazuda uz nedēļu un pēc maniem zvaniem tikai atgriezās kautko darīt. Tālāk pastrādāja nedēļu un atkal prasīja avansu, bet nu jau solot, ka pēc avansa pabeigšanas darbus 100% pabeigs nedēļas laikā.

Pēc iedotiem 3250 eur, šis cilvēks vispār uz darbu nenāca 2 nedēļas, atrunājās ar visādām problēmām, vēdera vīrusiem un citām lietām. Pēc divām nenostrādātām nedēļām solīja ka darbus pabeigs nedēļas laikā, tā arī uz darbu viņš neatnāca, atrunājās ka visādas kaites piemetušās, kā rezultātā man nācās viņu padzīt.

Nauda tika iedota - 3250 eur, bet darbi izpildīti uz 1600 eur. Kā rezultātā es izšķērdēju naudu un laiku.