www.sudzibas.lv Aimexx Capital SIA Neizmaksātā nauda

Aimexx Capital SIA - Neizmaksātā nauda

ROBERT KARNUP! Sveicināti visi! Vēlējos jūs pabrīdināt par personu ROBERT KARNUP! Lieta sekojoša - gada sākumā daži cilvēki sākām strādāt SIA 'AIMEXX CAPITAL', kas nodarbojas ar dēļu transportēšanu uz Ķīnu un vēl sazin kur. Mūsu ikdienas pienākumi - Vecmīlgrāvja Osta, pakot dēļus pakās. Viss bija oficiāli, ar līgumiem un samaksām. Līgums tika noslēgts uz trīs mēnešiem. Jau tajā laikā šai personai piekliboja laicīgi maksāt naudu, vilka visu garumā. Pēc līguma beigšanās ar mums atkal sazinājās šis indivīds, kas piedāvāja mums bez līguma mazliet piestrādāt tur pat, tai pat vietā un palīdzēt viņam nokomplektēt pāris kravas kuģus, tad darbs būtu galā. Par šo visu viņš solīja 600 eiro KATRAM (bijām trīs darbinieki). Nekādu baigo aizdomu nebija, jo tāda bija mūsu mēnešalga. Lai apliecinātu, ka viņš 'samaksās', izmaksāja mums vēl neizmaksāto algu. Visu izdarījām, visu pabeidzām. Sekoja viņa laiks mums samaksāt (lieki piebilst, ka solīja uzreiz, kā darbs būs pabeigts). Mēnesi spiedām laukā no viņa nieka 200 eiro, lai vismaz kaut ko samaksā. Darbu pabeidzām 29.maijā. NU JAU IR SEPTEMBRIS, un viņš joprojām mums katram ir parādā pa 400 eiro. Tās viņa atrunas - MAN NAV NAUDA, GAIDU, KAD MAN SAMAKSĀS PASŪTĪTĀJI, MAN SVARĪGĀKS IR BIZNESS, TAGAD JĀINVESTĒ TAJĀ utt jau ir līdz kaklam!!! Visi iespējamie telefona nr ir bloķēti, feisbukā praktiski visi bloķēti, bet ziņas no tiem, kuri nav bloķēti, viņš nelasa. Pēdējo reizi 4.augustā solīja samaksāt. NU NEKĀ! ESAM BEZSPĒCĪGI!!!!!! "Aimexx Capital" SIAReģistrācijas numurs 40103255460

E

G Gint84 07.08.2018

Роберт Карнуп,обманщик и вор, влез в доверие и повесил два кредита на мою семью!4 года назад Роберт Карнуп, год рождения 20.08.1973 ( Roberts Karnups ) устроил меня и мою семью у себя на фирме 'AIMEXX CAPITAL SIA' /Rīgas pilsētas Vidzemes nodaļa/ Reg.numurs 40103255460. Зарплата не начислялась, трудоустройство было фиктивным, тем самым обещал помочь стать на биржу по трудоустройству спустя 12 месяцев работы у него, чтоб получать пособие по безработице! Мера была вынужденной, так как данная персона Роберт Карнуп попросил членов нашей семьи взять на себя два кредита, чтобы помочь ему в бизнесе. По глупости и доверию, зная этого человека не один год, он состоял в интимных отношениях с моим братом, был его парнем, мы полностью доверяли этому человеку и каждому его слову, и будучи в хороших отношениях с ним, без задней мысли согласились помочь ему. Кредит брался в Бигбанке на сумму 6 тыс. евро каждый, с условием того, что он все выплатит в течение 2-3 месяцев, иначе пришлось бы погашать всю сумму с процентами по истечению установленного срока! Прошло 4 года, за эти 4 года мы оказались на улице, ничего своего не имеем, и иметь уже не сможем, потому что на двух членах нашей семьи висят два не погашенных кредита, большие задолжности, наши кредитные истории испорчены, официальное трудоустройство невозможно, потому что с каждой официальный зарплаты мы будем должны погашать этот кредит