www.sudzibas.lv Aijas Salmgriezes prakse Ģimenes ārsta nepareiza bērna ārstēšana un slimības ielaišana

Aijas Salmgriezes prakse - Ģimenes ārsta nepareiza bērna ārstēšana un slimības ielaišana

Šodien, 15.12.2022, pēc analīžu veikšanas, bērnam sāka tecēt pa degunu asinis, pārbraucot mājās asins tecēšana atsākās un neapstājās. Tā rezultātā, griezāmies ar bērnu slimnīcā un noskaidrojām, ka ģimenes ārsts,2 mēnešu garumā,
nepareizi ārstē bērnu un izmanto kā eksperimentālu trusīti medikamentu pārbaudīšanai. Šie ir medikamenti ar ko mums lika ārstēt iesnas mazam bērnam no 10 mēnešu vecuma, (quixx jūras ūdens 10ml, quixx jūras ūdens pūšamais, vibrocil, rinopanteina) .
Ģimenes ārsts uzskatīja ka iesnas var izārstēt mājas apstākļos pilinot pilienus, aizbildinoties ar to, ka uz slimnīcu nevajagot braukt un turpināt vēl 10 dienas sēdēt mājās un turpināt ārstēšanu ar medikamentiem. Līdz ar to ka bērnam no tiem pilieniem nepalika labāk, un sākās deguna asiņošana, zvanījām uz slimnīcu un griezāmies pie slimnīcas speciālistiem. Slimnīcas speciālisti teica, ka konkrētos medikamentus ko izrakstījusi ģimenes ārste, bērnam nevajadzētu dot kamēr bērns nav vesels. Un tad slimnīcā speciālisti izrakstīja medikamentus, kas tieši palīdzēs tikt manam bērnam uz kājām un izārstēs to, ko 2 mēnešus areksperimentēšanu mēģināja izdarīt ģimenes ārsts.
Un slimnīcas ārsti ieteica rakstīt sūdzību un pieprasīt kompensāciju par nepareizu ārstēšanu.
Vēlējos uzzināt vai par šo situāciju manam bērnam pienākas kompensācija no ārstējošo ārstu.

V vitols 16.12.2022

Bet jūs kā vecāki vai tad 2 mēnešus tiešām nesapratāt,ka kaut kas nav kārtībā?