www.sudzibas.lv Aija Veinalde Neprofesionāla ārste

Aija Veinalde - Neprofesionāla ārste

Vairākas reizes devos pie zobārstes Aijs Veinaldes, lai salabotu savas zobu problēmas.Vairākas reizes nācies gaidīt ļoti ilgi. Ārste kavē tik ilgi, ka iekavē veselas vizītes ilgumu. Pats par sevi ir nepatīkami, bet tā gadās. Esmu cilvēks un saprotu.Problēma ir tāda, ka zobārste grib kompensēt un sasteidzās. Ārdās pa muti un bieži rada sasitumu - ļoti neprofesionāla attieksme. Es neesmu zobārsts, iespējams, maldos, bet ārste minēja, ka "balto" plombu nav iespējams uzlikt (jo grūti piekļūt?), tā vietā lika "sudraba", kaut arī izteicu, ka to nevēlos. Tomēr, šķita, ka "sudraba" tika likta nevis tāpēc, ka nevar uzlikt "balto", bet tāpēc, ka to uzlikt ir ātrāk.Pēc savstarpējās komunikācijas ar ārsti un palīdzi, šķita, ka kaut kas tika sasteigts (kaut kāda pasta?). Plombēs daļiņas visu dienu krīt ārā pēc vizītes. Neesmu drošs vai vispār kaut kas ir saplombēts.Pašas vizītes sākumā, ārste uzreiz ķērās pie anestēzijas špricēs, bez virsmas anestēzijas (kas vēl būtu okey). Tomēr, ar pašu anestēzijas špricē ārste darbojās agresīvi. Ka tika iešpricēts ārste gandrīz nākamajā brīdī jau sāka plombēt, kaut arī minēju, ka nejūtu vēl anestēziju un varētu vēl nedaudz pagaidīt. Ārste aizbildinājās, ka varam sākt un, tad jau redzēs vai sāpēs. Protams, sāpēja. Ārste vēl iešpricēja un uzreiz turpināja. Protams, nepagaidot un tik un tā sāpēja urbšanas process.Kopumā - ļoti nepatīkama pieredze. Nesaku, ka visa "Rīgas zobārstniecība" ir slikta, bet no šīs ārstes ieteiktu izvairīties.

K

I irnavir 12.07.2016

Pilnībā pievienojos augstākminētajam viedoklim. Šīs ārstenes dēļ esmu zaudējusi 2 zobus un smaganu... Patriekt viņu ar sūdainu koku!!!!

а Анна Шлякота 25.03.2021

Pievienojos!

а Анна Шлякота 25.03.2021

Pievienojos, tiku pie šis ārstes, jo mana mīļā ārste aizgaja pensija un nolemu turpinat tai pašā klīnīkā.
Par profesionālo ir šaubas, bet neesmu ārsts, varbūt arī pareizi viņa darija, bet pašai man radās priekšstāts, ka arī citi zobārsti ta mineja, ka ārstešanas stils bija - "nāciet vel un maksajiet pa maksimumu" Uzlika kaut-kadu super darbo materiālu, kas itkā palīdz zobam atjaunoties un varbūt vares atstat nervu (citi zobārsti neatzina šo par pareizo risinajumu šim zobam). Bet man neprasija, vai es to gribu... Parasti tadas dargas manupulacijas jau izskaidro un saskaņo. Rezultatā biju ieguldijusi 300 EUR zobā, joprojām sāpēja un vel bija ilgs darbs pie cita ārsta ar šo zobiņu.
Bet pat attieksmi - man tada neder, man sāpēja, teicu, tik teica "nu laikam pa maz ši doza tev ir" un turpinaja urbt. Parasti ārsti tados gadījumos iešpricē vel un pagaida lai iedorbojās. Aizgaju no šis vizites ar asaram un, protams, vairak neatgriezos pie viņas. Sajuta, ka viengalga cilvekam.

L LaimīgsKlients 21.07.2022

Pirms gada biju "Rīgas zobārstniecībā" pie Aijas Veinaldes labot 4 zobus - vienu (astoto) ar kanāla iekaisumu. Steiga noteikti bija manāma, bet tas ir pilnībā saprotami, jo vizītes laikā tik daudz kas jāpaspēj izdarīt! Tika atbildēti visi manis interesējošie jautājumi, viss tika ideāli un ļoti profesionāli salabots un zobs tika saglabāts (ar ko citi zobārsti, iespējams, negribētu ķēpāties un rautu ārā). Pirms vizītēm iepriekšējos gadus mocījos ar zobu problēmām, bet tagad nav itin nekādu problēmu! Paldies ārstei!