Aija Gulbe un Inese Jurisa Bez Sirdsapziņas Un Kaun - Palīdz traumēt bērnus

Traumē bērnus.
Sertifikācijas padomē, atzina, ka inese jurisa strādāja ar mazgadīgu bērnu neatbilstošām metodēm. Tajā laikā jurisa sadarbojās ar advokāti aiju gulbi, lai "ražotu" advokātes klientam tīkamus atzinumus. Pamatota viedoklis. Viss vairāk, protams, cieta 4g. Vecais bērns.
Uzskatu, ka kauna un sirdsapziņas nav nevienai no abām pieminētājām.

I

S Sirdsapzinanak 04.02.2023

Manu 6 gadīgo bērnu traumēja un traumas palika kad paaugas. Pre tig aaa inese, ludzu aizej izroc sev bedri un pazudi vina un neboja berniem dzives!

W Windofchanges 14.02.2023

Ludzu uzrakstiet man seit [slēpt]@inbox.lv domaju, ka mes varam palidzet viens otram vismaz, Jo man ir lidziga situacija

S Sirdsapzinanak 04.02.2023

Par to aiju neko nevaru teikt, bet par inesi tikai sliktus vardus, jo tadam specialistam ar koka bomi vajadzetu pa muguru , berniem dzives bojat.
————————- K A U N S ————————-
KAUNA TRAIPS

W Windofchanges 14.02.2023

Ludzu posta autoram uzrakstiet man uz [slēpt]@inbox.lv man ir lidzigas pretenzijas si personai ,domaju, ka mes varam labi palidzet viens otram saja situacija.