www.sudzibas.lv Aigars Trofimovs, SIA "Galdniecība Vanga" Mēbeļu meistars bez kauna un atbildības

Aigars Trofimovs, SIA "Galdniecība Vanga" - Mēbeļu meistars bez kauna un atbildības

Nolīgām Aigaru virtuves mēbeļu un iebūvētā skapja izgatavošanai un uzstādīšanai savā dzīvoklī. Sākums bija ļoti daudzsološs - pozitīvs puisis, atvērts un pretimnākošs mūsu idejām. Problēmas sākās brīdī, kad bija jāsāk strādāt. Uzstādīšanas darbi tika atlikti neskaitāmas reizes. Ja viņš kādreiz piezvanīja un teica, ka būs pēc stundas, labākajā gadījumā viņš ieradās pēc divām dienām. Kad uzstādīšana tika kavēta jau par mēnesi, viņš sāka ignorēt mūsu telefonzvanus. Varēju zvanīt no sava numura atspērusies, viņš necēla, bet, kad pēc 5 minūtēm piezvanīju no cita numura, cēla klausuli ar laipnu "lūdzu". Beigu beigās salīdzinoši vienkāršu mēbeļu izgatavošana, kuru mums tika solīts paveikt divos mēnešos ilgākais, kopumā aizņēma 4,5 mēnešus! Pēdējā nedēļā, kad darbi tika veikti grandiozā steigā, vairākas dienas ar vīru pavadījām, skatoties meistariem "uz pirkstiem", jo pēdējo iespējamo termiņu vadīti, viņiem bija liels kārdinājums ietaupīt laiku uz kvalitātes rēķina. Nemaz nerunāšu par diskomfortu, ar ko mums šo gandrīz pusgadu bija jāsamierinās, jo mūsu dzīvoklis tika pārvērsts par būvlaukumu - piemēram, divas nedēļas nodzīvojām ar milzīgām iebūvējamā skapja durvīm, kuras tika vienkārši atstātas istabas vidū uz grīdas, jo uzstādīšanas laikā pietrūka pāris skrūvju, lai durvis pieliktu. Ja jums ir dārgi jūsu nervi, nekādā gadījumā neiesaku sadarboties ar šo meistaru vai firmu.

H HIHI2 05.11.2015

Es arī ar šo cilvēku esmu saskāries! Pie manis veica dažus pasūtījumus un visu apmaksāja bez problēmām. Tad viņam steidzīgi ievajadzējās kādu mēbeli un solīja maksāt vairāk, jo man nācās atlikt citus darbus. Kad nonāca līdz maksāšanai samaksāja tikai daļēji un atrunājās, ka šobrīd nav tik daudz līdz. Tā arī bija pēdēā reize, kad es ar viņu kontaktējos, jo uz mēģinājumiem sazināties viņš vairs neatbildēja.