LV RU
www.sudzibas.lv Aigars Liepiņš Aigars Liepiņš apkrāpj vecu kundzi

Aigars Liepiņš - Aigars Liepiņš apkrāpj vecu kundzi

Šī šausmīgā persona bija iemantojis manas tantes uzticību- veda pie ārstiem ( par samaksu), palīdzēja mājās veikt nelielus remontiņus- par ko viņam mana tante un es protams maksājām. Bija īpaši draudzīgs un izpalīdzīgs. Šķita, ka patīkams cilvēks. ..
Tikai nesen uzzināju, ka Aigars bija lūdzis manai tantei palīdzību- aizdot naudu- it kā viņa draudzenei steidzami esot bijusi jātaisa ļoti dārga operācija un esot pietrūkuši 1500EUR. Manai tantei tādas naudas neesot bijis, bet viņa, vecs un slims cilvēks būdams uzticējās un aizdeva viņam 800 EUR, ko Aigars solījies atdot pēc mēneša.
Vēl aptuveni pēc nedēļas atkal esot atbraucis pie tantes (zināja , ka būs pensijas diena) un izmānija vēl 100EUR.
Gāja dienas, nedēļas, bet no izpalīdzīgā Aigara vairs nebija ne ziņas. Pa telefonu esot melojis, ka esot salūzusi mašīna, ka esot jāpērk ļoti dārgas zāles draudzenei utt. ... Pēc kāda laika vispār vairs neesot cēlis telefonu , kad tante zvanijuse. Kad par šo visu uzzināju es- piezvanīju viņam- lūdzos , lai atdod tantei naudu- viņš tikai tēloja, ka neko neesot aizņēmies un nolika telefonu. Kopš tā laika nav izdevies viņu sazvanīt nedz no sava nedz citiem telefona numuriem.
Tantei pēc šī atgadījuma ir palicis ļoti slikti ar veselību, viņa ļoti daudz pārdzīvo- raud, sāp sirds.
Ir ļoti grūti skatīties, kā vecs un patiešām labs cilvēks cieš...
Caur radiniekiem uzzinājām, ka Aigaram esot problēmas ar azartspēlēm un alkoholu, kur tantes nauda , visticamākais, arī ir notriekta. Esot daudz parādu un viņš visticamākais ir pametis Latviju aiz sevis atstājot daudzas piemānītas dvēseles.
Pēc šī atgadījuma visi radinieki esam apvienojušies, lai atrastu un sodītu šo nelieti. Zinam viņa facebook profilu, bet tur viņš mūs ignorē. Esam bijuši policijā, inspektore minēja, ka pret viņu esot ierosinātas vairākas, līdzīgas lietas . Ir jau pagājis aptuveni mēnesis kopš iesnieguma, bet rādās, ka policija neko nevar vai negrib izdarīt.
Ja Jūs zināt vēl par šādiem Aigara Liepiņa upuriem lūdzu dodiet mums ziņu. Šādi cilvēki nodara briesmīgu, neatgriezenisku ļaunumu un ir jāsauc pie atbildības.

D

Komentāri (14)

Dainis 26.02.2018

Neredzu tam jēgu, ko jūs atgūsiet no cilvēka, kam nekas nepieder un slīgst parādos?

O OptimaLatvija 26.02.2018

Kam tieši Jūs neredzat jēgu? Pat ja naudu neatgūs, tāpat krāpniekam būs problēmas ar policiju (un jo vairāk iesniegumu, jo lielāks sods), un, publicējot šo te rakstu, tomēr ir lielāka iespēja, ka citi cilvēki uz šī krāpnieka neuzķersies! Iesaku vēl facebook postu uztaisīt (ja tas vēl nav izdarīts), lai cilvēki šēro, nosūtīt to arī visiem šī krāpnieka draugiem, lai redz, kāds viņš ir cilvēks. Pietiks taču ciest un domāt, ka nekam nav jēgas.. labāk rīkoties.

C critical thinker 26.02.2018

kāds tur sods... vai tad kāds reāli kaut ko izcieš par šādiem?

A Aigarins 27.02.2018

bas.lv/bauskas-inwww.sudzivesticijas-sia-krapsana-c440055

Dainis 27.02.2018

Diez vai Policija to klasificēs kā krāpšanu, drīzāk civiltiesisku strīdu...

A Aigarins 27.02.2018

To mes redzesim,Jums acimredzami ir vaja saprassana kas ir kvalificejams ka krapsana,un kas ka civiltiesisks strids.Sis apzinati launpratigos nolukos publiceta informacija,jau daudz par ko liecina.Pie kam ir dokumentali pieradams gan krapsanas,gan izspiessanas epizode.

A Aigarins 26.02.2018

Policija pieteiksos pats,nokartosim so lietu.Aicinu ari pieteikties policija personu kura ievietoja zem si pasreklamas sludinajuma svesas personas fotografiju.Ar mineto gadijumu un Jusu rakstu fotografija attelotajai personai nau nekada sakara.

A Aigarins 26.02.2018

Pirms serojat,atceramies par kriminallietu.
Izmantota svesas personas fotografija,sagrapstiti fakti.Tas bus pievienots kadas citas kriminallietas materialiem.Puikas jut ka bikses svilst.Tas labi.Uz tiksanos tiesa!

A Aigarins 26.02.2018

Aigars vispirms iznicinas vienu krapniek firmu biroju,un tad pametis Latviju.

A Aigarins 26.02.2018

Sim visam ir ciesa saistiba ar so..https://www.sudzibas.lv/bauskas-investicijas-sia-krapsana-c440055

A Aigarins 07.08.2018

Sim visam ir turpinajums.SIA BAUSKAS INVESTICIJAS kura ievietoja so zemisko un apmelojoso rakstu par Aigaru Liepinu uzvedas pavisam divaini,nevar uzradit nevienu likumigi pieprasitu dokumentu.Ta vieta tiek draudets pardot ipasumu.Iespejams ka iesaistiti ari zemesgramatas atbildigi darbinieki,kas tik apsurdu ligumu,ar rupjam drukas kludam pienemusi,izvertejusi un pienemusi lemumu apmierinat pilna apmera.Motivus kas vadijis atbildigas amatpersonas pienemt sadu lemumu,lai izverte uzraugosas iestades.

A Aigarins 02.12.2018

Pazinojums

A Aigarins 02.12.2018

Eiropas Komisija Pamattiesibas

A Aigarins 05.12.2018

Sia Bauskas Investicijas aprekins Aigaram Liepinam,kura nez kapec iezagusies maklera pakalpojumu apmaksa.100 euro.ka ari rekina sagatavosanas maksa 50 euro

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes