www.sudzibas.lv Aigars Krauja, IK nekvalitatīvs remonts

Aigars Krauja, IK - nekvalitatīvs remonts

meklēju Ogrē meistaru, kas varētu salabot veļas mašīnu ARDO -1000, bija noplīsusi siksna un norāva līdzi trīs vadus . Siksnu dabūju pats par 3-x lētāku cenu nekā servisdarbnicā, mēģinot pievienot nomauktos vadu galus, kļūdījos un PATS nodedzināju vadības plati .Uzzināju inetā ka Ogrē, Jaunogres prospektā 12 ir labs meistars, Aigars Krauja IK, piezvanīju, izstāstīju savu problēmu, sarunājām ka aizvedīšu, sataisīs . Kad aizvedu, jautāju cik tas remonts maksās, jārēķinoties ar Ls 30, kad pēc nedēļas atzvanīja ka gatavs, summa jau Ls 40 . Labs ir, ka tik mazgā . Aizbraucu pakaļ, meistara nav, palīgs neko nezinot, bet kad parādīju savu mašīnīti un uz sienas uzlipināto zīmīti ar savu vārdu un telefona numuru, pats aizveda no garāžas līdz mašīnai uz ielas, un visu laiku purkšķēja ka pats vainīgs esot, ka nodedzināju plati – baigais čakars esot bijis . Mājās palaidu mašīnu un ... 1-reizējā mazgāšana nelej ūdeni uz pulvera devas, pamatmazgāšana norma, veļas mīkstinātāja nodalījumā ūdeni arī nepadod . Zvanu meistaram kas par lietu, atbilde = neesot bijis iespējams dabūt oriģinālo plati, esot ielicis no tās kurai ir bez dubultās mazgāšanas, bet nekā briesmīga neesot, lai tik ieberot uzreiz uz veļas un tik slēdzot iekšā, esot aizmirsis pateikt . Nu bet kā ar to veļas mīkstinātāja nodaļu pulvera lādītē, tur viss uz vietas stāv, ūdens nemaz neietek, atbilde = lai braucot pie viņa, atdošot tos 40 latus . Uz jautājumu, kāpēc nezvanīja ka nevar salabot, jo neesot iespējams iepirkt plati = a Tu zini cik tā maksā, esi pateicīgs ka vispār ir ar ko mazgāt veļu .
Secinājums : skopais maksā divreiz .

K Katt23 30.06.2010

Spriežot pēc kastītes mašīnīte ir sena piemet nedaudz klāt un nopērc jaunu:)
Man Beko jauna bija pa 69.99+putekļusūcējs dāvanā:)
Iet jau gadu nesūdzos:)

P pufa 01.07.2010

un tu uzskati, ka, ja iet gadu, tad baigi labā?!pirmā veļas mašīna man bija itāļu, liekas Philco, no makaroniem salikta, jo kā gads bija cauri- garantijas laiks, tā sākās ķibeles, no kā secināju, ja veļas mašīna noplīst pēc garantijas laika, nav vērts čakarēties, jāpērk jauna, un tikai ne itāļu. tā man AEG iet jau 10 gadus un nesūdzos, tikai nemēģini noskaust!! :))

K Katt23 01.07.2010

Vienkārši pati stradāju elektropreču veikalā un zinu ka ta ir laba, un domāju ies vēl un vēl Un ja nu kas mums ir jauks meistars kas ar savām detaļām brauc uz māju un taisa uz vietas:)
Bet to plati vari pameklēt Argus.lv
Nenoskaudīšu lai veicas:)

A Alexzz 06.05.2014

Izlasot s'o sudzibu, atcerejos ari s'o gadijumu. Es esmu tas meistars, kurs' s'o mas'inu remonteja. Ja viss aptuveni ta ari bija, bet sudzibas autors aizmirsa pateikt ka negribeja maksat par kvalitativo remontu. Protams tajas summas robez'as ko noteica klients par remontu, nebija iespejams sutit originalas jaunas detal, as, bet vienigais kas bija iespejams, ielikt leto lietoto elektroniku, un kada bija dabujama. Ta ka, nav ko sudzeties. Skops maksa dubulta. Pats vainigs.