www.sudzibas.lv Aigars Dobe Halturšķiks ar tehniski pareizu runu

Aigars Dobe - Halturšķiks ar tehniski pareizu runu

Vienojāmies ar Aigaru Dobi par to, ka viņš uzliks pirmo kārtu ar aeroc 500 blokiem uz cementa javas maisijuma. Vienojāmies par detaļām kas un kā. Tik tālu viss ok. Diemžēl man nebija iespējams būt klāt mūrēšanas brīdī. Un tad sākās pilnīgā pretruna par to ko bijām vienojušies. Visu laiku atrunas atrunu galā. Labākā atruna - es tā citur arī esmu mūrējis un neviena māja vel nav sabrukusi. Pilnīgi vispār nekāds dialogs nebija iespējams par kļūdu labošanu, jo neatzina savas kļūdas.
Viņš uzskata ka:
# bloki nav jāatīra no putekļiem,
# karstā laikā neko nevajag papildus mitrināt (ārā bija ap 30 grādiem)
#šķirba starp blokiem 1cm platumā ir ok,
#bloku rindu pēc tās uzlikšanas nav jānorīvē, jo 3-5mm augstumu atšķirība ir ok.
# blokus jāņem visi pēc kārtas un nav jāizlasa labākie, jo neiest tak visu paleti pārkrāmēt u. T. T

uzmanās, viņu nevar atstāt vienu, savādāk sanāks kā man.

B

M Mego izmeklētājs 11.06.2019

Kas tie par blokiem kur jāizlasa labākie?psrs gāzbetons?

B buxijs 11.06.2019

Normāli bloki, kur šur tur kāds gadās ar kādu atlupušu malu. Tādus viņš ari lika uz ārpusi.