www.sudzibas.lv AIBE Slikts serviss

Aibe - Slikts serviss

Ļoti nelaipna pārdevēja mums trāpījās. Izdomājam ar bērniem ieiet pēc dārziņa pēc ūdens. Un bērns netīšām apgāza pudeles kas stāvēja uz grīdas pie kases zonas. Un pārdevēja sadusmojas izskrēja no Letes skatīties kas notika, kaut ko murmināja sev zem deguna. Norēķinoties, svieda atlikumu kad pat čeks aizlidoja gaisa. Bērni nobijās godīgi sakot. Vairs uz to veikalu neiesim.

18.12.2023

B Bez_vārds 18.12.2023

😁😁😁😁😁 armijā sīkie ar baidīsies iet, kad būs jāiet? 😁😁😁😁😁😁😁 tik bailīgi... šausmas...

T tainsīgatiesa 18.12.2023

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

Velvetpopstar 18.12.2023

Vajag pieskatīt savus sīkos, lai neaiztiek ko nevajag, tik pat labi varēja sagāzt burkas un kas maksātu par to?

A Alina19921 19.12.2023

Vēlies nopelnīt spied uz linka. Reģistrējies un pamēģini. Liekas neticami ,bet tas darbojas . Neprasa ieguldījumus Tavus tikai Tavu laiku . Darbojas līdzīgi kā Revolut aicini draugus saņem bonusu.

S Sīka2 20.12.2023

Netīšām? Nu nu.