www.sudzibas.lv AIBE Pārstrādina darbiniekus

Aibe - Pārstrādina darbiniekus

Vismaz, Cēsu novadā, Kaives pagastā Aibe SIA veikalā pārdevējiem/pārdēvējām ir daudz ko darīt, bet saņem minimālo algu. Un, ja būtu vairāk darbinieku, tad sanāktu mazāk darbs, bet arī mazāka alga, iespējams ļoti zemāka par minimālo algo. Ja tagad strādā divi darbinieki un katrs strādā savu nedēļu, pirmdien - sestdien 8: 00 - 20: 00 un svētdien 8: 30 - 18: 00 vasaras laikā. Ziemā, pirmdien - sestdien 8: 30 - 19: 30 un svētdien tāpat kā vasarā, bet tad mazāka alga. Un ziemas laikā atbraucis prece mašīna ātrāk nekā veikala darba laiks. Un pārsvarā pārdēvēji, iet strādāt ātrāk nekā veikala atvēršanas laiks un beidz darbu vēlāk nekā slēgšanas laiks, un par to diez vai maksā.

12.08.2021

I ilrgjefiho 13.08.2021

Jūs pamēģiniet vēl kādus 30 gadus atbalstīt, lai pie varas tiek kangari, zagļi meļi. Tad viņi bez banku un tranzīta nozares vēl kādu nozari iznīcinās. Tad kad Latvija kļūs vēl nabadzīgāka ar vēl mazāku cilvēku skaitu, tad varbūt, ja tas veikals vēl pastāvēs, tad jums tajā veikalā sāks vairāk maksāt un varēsiet mazāk strādāt