www.sudzibas.lv AIBE Par pardeveju

Aibe - Par pardeveju

Sveicināti!

Esmu biež klients, šajā veikala Draudzības iela 10 Ogre, nekad nebiju saskaries ar tik nejauku pārdeveju, neprot sasveicināties, nelaipni , negribot apkalpo,runa ar pazīstamiem puišiem veikala,rindas jāstāv un jāgaida kad meitene beigs runāt,un sāks apkalpot ka pienākas, nepiemērots apģērbs prieks pārdevējas, stāv pie ieejas durvīm,kur klientiem jāiet iekša, stāv un pīpe, un ar puišiem klaigā,un nopīpēto cigareti neiemt atkritumos , bet gan nomet zeme.. atbaida tāda veida klientus, diezgan nepatikami,ka tā meitene rīkojas, tas taču ir veikals nevis kkads klubs,vai kkas tam līdzīgs, pat vairāk nevēlos uz šo veikalu doties un iepirkties... Domāju ka nebūšu vienīgais klients kas sūdzēsies... par šo jauno pārdeveju!!!!!

Jauku vakaru !!!