www.sudzibas.lv AIBE Nekvalitatīva prece un slikta atieksme pret klientu.

Aibe - Nekvalitatīva prece un slikta atieksme pret klientu.

Vakar ieejot veikalā Ķeguma Aibē mani šokēja pārdevējas izskats.Mati izskrāsoti raibi rabi.zils,sarkans ,balts.Uzdodot jautājumu par baterejām nezināja ka vispār tirgo.Cene stāv 0,55centi bez paskaidrojuma par gab vai par paciņu.Prasīju vienu iepakojumu kura ir 4gb.Kasē izsit 2.20 ar ņurdošu tekstu gribi ņem gribi neņem.Tad ieraudzīju vitrīnu ar gaļām un uzdevu jautājumu vai gaļas ir svaigas un vai vitrīna vispār strāda.Man pateica lai ejot mājās un nebojājot viņai sestdienu.Kas pa atieksmi pret klientiem?Kā izskatas pārdevejs?Veikals smird pēc vecuma.Kur ir priekšniecība ka neredz kas notiek veikalā?

16.12.2018

Kolta 16.12.2018

“Mani šokēja pārdevējas izskats”. Par to , ka mati nokrāsoti zāli, sarkani vai zili nav jūsu darīšana . Ne visi var izskatīties pēc jūsu gaumes izjūtas.

L Labais 007 26.12.2018

Ir norma un ētika kā jāizskatās pārdevējam.Ja to nezin tad par ko vispār te var runāt.Šo bodi vispār vaig klopēt ciet ar lielu steigu.

Kolta 16.12.2018

... jāpiebilst ari, ka logiski domājot baterijas paciņa nu nekādi nevarētu maksāt tikai 0,55 eur

L Livva 16.12.2018

Varbūt turpmāk prasi baterijas, nevis ,,baterejas''. Runāt nemāki un brīnies, ka nesaprot.

C critical thinker 16.12.2018

pirku 'baterejas'. un paprasīju, vai gaļas vitrīna strādā. interesanta izklaide. vai flirts.

A Alex Millers 16.12.2018

Mani gan šokēja sūdzības autora latviešu valodas-literatūras prasmes:D