www.sudzibas.lv AIBE Neatbilstoši uzglabāti produkti, slikta attieksme

Aibe - Neatbilstoši uzglabāti produkti, slikta attieksme

30.06.2022. Ap 20: 00 iegāju veikalu tīkla "Aibe" veikalā Sia "Bordo" (Vangažos, Gaujas ielā 19a) . Lai gan cilvēku veikalā maz - nav groziņu pie ieejas. Mirkli uzgaidu, nav kam jautāt. Tad redzu, ka citi pircēji dodas aiz kases ņemt groziņus, pārdevējas to pieļauj. Dodos arī es - paņemu groziņu no lielas kaudzes. Tātad veikals nav viss cilvēkiem pilns, bet gan pārdevējas negrib strādāt, groziņi krājas kaudzē aiz vienīgās strādājošās kases, neviens šim procesam neseko.
Kad ieeju veikalā, konstatēju, ka plauktos kopā ar maizi, tai blakus sekcijā atrodas cīsiņi mīklā un dažādas fasētās picas. Paņemu vienu picas iepakojumu - izlasu uz tās derīguma termiņu 04.07.2022. Un glabāšanas temperatūru +2... +6c. Bet produkti glabājas telpas temperatūrā, kas ir +25c vismaz. Ielieku produktu groziņā, dodos pie kases, kur dodu to kasierei, informēju par neatbilstošiem uzglabāšanas apstākļiem un uzreiz saku, ka tādu iepakojumu plauktā vēl daudz, lūdzu pieaicināt atbildīgo personu, lai varu tai parādīt šo faktu un redzēt, kā nepareizi glabātos produktus izņem no tirdzniecības. Bet kasiere tikai atburkšķ, ka pati ir vecākā, noliek manis uzrādīto iepakojumu malā un vairāk ar mani nerunā.
Tā nu devos prom, bet ziņu ierakstīju pārtikas un veterinārā dienesta diennakts uzticības tālruņa atbildētājā, kā arī rakstīšu Pvd.
Iesku cilvēkiem sekot līdzi produktu uzglabāšanas apstākļiem Vangažu Aibē!

30.06.2022

Good Intentions 30.06.2022

Atradi, kam piesieties, bet kopā vajag ziņot. Par groziņiem pat maksimās var saskarties.