www.sudzibas.lv AIBE Bojājums

Aibe - Bojājums

Veikalā "Aibe", Saldus, Dzirnavu ielā 8, ļoti slikta apkalpošana, pārdevējas īgnas. Vienmēr izskatās dusmīgas. Nopirku saldumus, kuri nav lietojami uzturā. Blakus veikalam darbojas autoremonts un cepumi garšo pēc riepām, tie ir ar ķīmiju, kas nav labi cilvēka veselībai.

08.11.2018

Kolta 09.11.2018

Diez vai auto remonti ražo saldumus.

S Slikta_Pieredze 09.11.2018

Kurā vietā jūs izlasijāt, ka saldumus ražo auto remonti? Skaidri ir rakstīts, ka tā saldumi garšo, nevis tos ražo! Ieejot veikalā pat smaka ir ļoti jūtama.

"cepumi garšo pēc riepām" - ārprāts! Tā kā riepas neesmu nekad ēdis, nezinu, kā tās garšo. Taču izrādās ir cilvēki, kuri tās ēd. Pilnībā izprotu vilšanos - cilvēks pastāvīgi grauž riepas, beidzot sakārojies kādu cepumu, bet tas arī garšo pēc riepām...

S Slikta_Pieredze 11.11.2018

Diez gan smieklīgi. Žēl, ka jūs saprotat sūdzība ideju, bet tēlojat, ka nesapratāt.. "Garšo pēc riepām" - garšo pēc riepu smaržas!