www.sudzibas.lv Aibe, Dagi SIA, Kekava, Nakotnes iela 1 Termiņi, nepareizas cenas, vecu preču iesmērēšana

Aibe, Dagi SIA, Kekava, Nakotnes iela 1 - Termiņi, nepareizas cenas, vecu preču iesmērēšana

Labdien.
Versos pie jums ar palīdzību. Šaja veikalā regulari ir neatbilstošas cenas, kas nesakrrīt ar preču patiesam cenām. Bet svaiga gaļa ir ar notecējusiem termiņiem, ko mēģina vienkarši iesmēret pircejam. Minerālūdens  un alu, plastmasas pudelēs ar 2016, gada termiņu tiek vienkārsi tirgotas pa lētaku naudiņu.
Bet vai ir pieļaujams stradat pardevējai svetlanai siliņai, kas sava maiņā ir atnakusi uz darbu piedzērusies, kas neturas uz kājam, pircēji pie viņas neieperkās, jo kāds izskats bija viņai 1, maija 2017. G un vēl 3x šaja mēnesi.
Ka arī, šodien 19. Jūnijā, svetlana siliņa, bija ar alhohola smaku, un šūpojas. Un ļoti rupji apsaukaja kādu pardeveju ar necenzetiem vārdiem pirceju klātbūtnē, kura lika maizi draudēja ar matu izplešanu, ja pārdevēja pie maizes  neklausīs viņas svetlanas noteikumiem.. Vai tagad veikala pārdevējas ir agresīvas, alhohola reibumā.
Vai tomēr būs jasūdzas bez tabu  televīzija, ka veikalos strada regulari piedzērusis pardeveja. Kur skatas veikala vadītaja lana lidere.
Pardevējas atskrien no smeķešanas, metas aiz letes, rokas nenomazgajušas,
ja veikalam vajag būt vaļa 7: 30, tad atveras tikai 8: 10, jo jauna kasierite nemāk atslēgt durvis, bet cita pārdevēja ar īsiem blondiem matiem aizgulejusis.
Tas ir noticis, kad es, ka pircējs gribēju iepirkties. Jo dzīvoju blakus veikalam.
Vai ir pieļaujami, ka kasierīte bez apsarga skaita lielu naudas summu pircēju klātbūtnē, tur apsarga nav, un pircēji ir lielāko ties , kas mīl iedzert, biezi, rupji cilvēki.
Vienmēr iztecējusi termini, izecējušos alus iznes no noliktavam un piedāvā, it sevišķi vasarā.

Lūgums palīdzet, un lai būtu kartīga pardevejas, jo no svetlanas siliņas rokam, mēs nevelamies neko pirkt

Ar cieņu,

Pircējs helēna

M MežonisLV 20.06.2017

Sūdzībā aprakstītajam pa lielam var piekrist. Tiesa, nekad nav nācies novērot pārdevējas reibumā, vai izteikti agresīvas. Vecu gaļu arī nav izdevies nopirkt, jo to tur pērku tikai galēja izmisuma gadījumā.
Alkohols, sulas, limonādes utt. gan ar veciem termiņiem ik pa laikam parādās.Esmu par to runājusi ar pārdevējām,jautājusi, vai vadītajai nav bail no PVD, bet atbilde bijusi:" Ja neiztirgosim, no vadītajas sankcijas." Tīri cilvēcīgi saprotu, bet FIFO tomēr derētu ievērot, lai šadas situācijas neveidotos. Tiesa,ja parādās kāds interesants un man tīkams alus, kam tuvākajās dienās beidzas termiņš un tas ir nocenots, nopērku..Galu galā, alkohols tāpat ir inde. :D
Apkalpošanā gan problēmas ar to, ka sasveicināšanās ir tikai daļai no darbiniecēm pazīstama. Pāris eksemplāri regulāri runā pa telefonu privātās sarunas, kamēr apkalpo. Vai skaļi apspriež savu neapmierinātību ar dzīvi un darbu blakus stāvošai kolēģei (pie kases!).
Lai nebūtu tikai sliktais, tomēr gribu uzteikt pārdeveju ap gadiem 50, rižiem matiem un brillēm. Viņai visu cieņu, manā gadījumā apkalpošana vienmēr bijusi tiešām laba.