LV RU
www.sudzibas.lv AgroK Krāpšana, slikts serviss

AgroK - Krāpšana, slikts serviss

Review from client side:
Hello,
We made order for respectable price good and received bill. (Through ss.lv they were selling good and after orders they didn't had on place good).
We received bill and no good on place. Answer from responsible person about sales"sales representative(Artis Karklins)" was quite rude and no apologies- he told that that document which we received through e-mail was not a bill. In the same time on document was written "bill- Rēķins"...
Wish: Be more open to constrictive feedback and make an effort to your customer service work!

Atbilde no AgroK Support Pārstāvja atbilde 11.10.2016

SIA “AgroK” vērš Jūsu uzmanību, ka minētais komersants ar Jums nav noslēdzis nevienu darījumu, nav izrakstījis nevienu rēķinu, kā arī piedalījies sarunās, kas vērstas uz līguma noslēgšanu.

Civillikuma 23521.panta pirmajā daļā ir noteikts, ka katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai.

SIA “AgroK” lūdz pārbaudīt saņemtajā rēķinā norādīto informāciju un dzēst patiesībai neatbilstošo komentāru, pretējā gadījumā būsim spiesti vērsties ar prasības pieteikumu tiesā.

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes