Agris Krastiņš - Krāpnieks

UZMANĪBU KRĀPNIEKS!!! Agris Krastiņš25440013Agris Krastiņš - A/S Rīgas Ūdens darbinieks ir krāpnieks, apņēmas veikt kanalizācijas izbūvi privātmajai - paņema naudu 1500,- EUR apmērā uz materiāliem, uzrakstīja pāradzīmi 22.05.2015, naudu ne atdod, uz zvāniem ne atbīld 3 mēnešus.Vienu reizi pēc 300 zvāniem un 2 reizējo viņa darba vietas apmeklēšānas piebrauca pats, pateica, ka nav naudas, visu pazaudēja kazino.Apsolija pēc 10 dienām atgriezt.Pēc 10 dienām naudas nav, uz zvāniem ne atbild.Policijai reģistrēts iesniegums par kirmināllietas uzsākšanu 175.pantu 2.daļu - Krāpšana īpaši lielos apmēros.Viņa telefona numurs 25440013

V

J Jānis_Reinis 31.03.2016

Ieteiktu viņam neaizdot naudu, jo viņš aizņemas un pat nepūlas atdot. Neuzticaties viņam! Sociālajos tīklos ir atrodams -Agris Maikls Krastiņš. Dzimis 31.08.1992.
Parāds nav brālis!