www.sudzibas.lv Agris Freibergs Algas ne izmaksāšanas.

Agris Freibergs - Algas ne izmaksāšanas.

Krāpnieka Agra Freiberga sumināšana turpinās.
Agris freibergs bijušais šeri kluba un vilas janas īpašnieks. Ja nemaldos viņam pieder pirts robežnieku ielā.
Vēlreiz saku paldies tev agri freibergu kungs kad tu nemaksāji 2 mēnešu algu. Un meģināji iebarot ar tukšiem solījumiem kad visu līdz marta beigām atmāksi. Bet tu pat pieklājības pēc īsziņām varētu atbildēt.
Paldies kad esi mani ar meitu novedis līdz šādai situācijai. Vai tu varētu savu ģimeni iedomāties šādā situācijā.
Vēlreiz apdomājies un atdot manu nopelnīto naudu.
P. S saku lielu paldies cilvèkiem kas jau man ir snieguši palīdzības roku.
Vajadzīgs vèl tikai jurists vai advokāts kas uzrakstītu pieteikumu liepājas tiesā pagaidām samaksāt nevaru atļauties. Brīvā veida iesniegumu nepieņem. Vakar interesējos liepājas tiesā
lūdzu palīdziet lai kautkas vismaz ietu uz prieksu.
Visi svarīgie dokumenti darba līgums un sledziens par pàrkāpumu no darba inspekcijas ir.

A Antra Meisnere 11.04.2017

Pagaidām pateicoties taviem solījumiem Agra Freiberga kungs pār tiekam bo gardām maltītēm