www.sudzibas.lv Agora apavi Rupja pārdevēja

Agora apavi - Rupja pārdevēja

13.09.2018 ar sievu apmeklēju apavu veikalus Agora Apavi Āgenskalnā. Atradu sev piemēroto modeli, sāku pētīt lielāku izmēru. Pārdevēja visu šo laiku sēdēja aiz letes un blenza telefonnā. Kad atvēru atrasto 47 izmēra kasti viņa sāka uz mani bļaut. Ar kādām tiesībām es pieskaros apaviem, to drīkstot darīt tikai viņa. Lūdzu viņu nomierināties, uz ko viņa nosauca mani par zagli un dzina ārā no veikala. Skaidrs, ka tur vairs neiešu, bet neieteiktu to darīt nevienam. Uz lūgumu atvainoties no veikala puses ir klusums.

A agora 31.05.2019

Pilnīgi pievienojos, ka šajā veikalā strādā rupja pārdevēja. Kas tāds, kā uz klietu kliedzoša pārdevēja mūsdienās ir kas neiedomājams, taču šajā veikalā tāda strādā joprojām! Šodien minūtes 5 kliedza uz klientu par nejauši nokritušu čību, kuru klients gribēja pirkt (un kurai, portams, nekas nebija noticis). Pilnīgi nepieņemama rīcība un rupjība pret klientiem no pārdevējas puses.