Agnese masiere - slikts serviss

Masiere Agnese Z. spa salonā Wellton nodarbojas ar prostitūtas pakalpojumu sniegšanu.
Īsiem blondiem matiem, sliktu sejas ādu, 35 gadīga. Reklamējās intim saitos, kur piesaiste sev klientus. Tā kā, ja redzat viesnīcas spa 35 gadīgu blondīni, īsiem matiem līdz pleciem, sagurušu sejas ādu, izlemjat paši vai palikt pie tādas masieres/intim pakalpojumu sniedzējas.

Papildināts tomsmiglinieks 29.10.2017

Normālā SPA centrā par masieri normāliem cilvēkiem strādā prostitūta, padomājiet vai nenorausiet kādu sēnīti vai citas slimības, kas nav tikai STS un HIV.

Normāla ģimene aizies pie masieres/prostitūtas - šaubos vai ģimene to vēlētos.

smejiesvesels 28.10.2017

Kārtējais pamestais pajolis...

Dainis 28.10.2017

Kāda jēga ir jūsu sūdzībai?

T tomsmiglinieks 29.10.2017

Jēga, ka normālā SPA centrā par masieri normāliem cilvēkiem strādā prostitūta, padomājiet vai nenorausiet kādu slimību, jo tur iet ne tikai nomāli cilvēki uz spa procedūrām, bet citi ar intim pakalpojumiem. Visi zin riskus par sēnītēm un citām slimībām, kas nav tikai STS un HIV.

Normāla ģimene aizies pie masieres/prostitūtas - šaubos vai ģimene to vēlētos.

N Nikolaas 28.10.2017

Tā nav sūdzība, bet drīzāk reklāma. Un ja sūdzība, tad laikam sūdzības autoram naudiņa pietika tikai "zelta lietutiņam".