www.sudzibas.lv Agnese Dzene Darbs ārzemēs

Agnese Dzene - Darbs ārzemēs

Mediji.lv - Atkal uzdarbojas sieviete, par kuru pērn brīdināja policija

Sieviete izmanto tos pašus trikus, kurus pielietoja pērnvasar, solot interesentiem darbu Lielbritānijā.

Apkrāptie Anglijā paliek bez nekā
Pagājušā gada jūlijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicija meklēšanā izsludināja kādu sievieti, kura sevi dēvēja par Tatjanu Kirilovu. Viņa bija apkrāpusi vairākus cilvēkus, solot viņus iekārtot darbā Lielbritānijā.

Policijas rīcībā bija informācija, ka krāpniece par darbā iekārtošanu miglainajā Albionā prasa 130 latus, kā arī vēl papildus 100 angļu mārciņas ( 83 lati) it kā galapunktā sagaidošajam koordinatoram. Tomēr tas viss izrādījās māns. Apkrāptie atklāja, ka, aizbraucot uz Angliju, nekādas darba iespējas viņiem nespīdēja, neviens viņus nesagaidīja un viņiem pašu spēkiem nācās atgriezties Latvijā.

Policija publicēja krāpnieces Tatjanas Kirilovas fotogrāfiju, vienlaikus piebilstot, ka nevienā reģistrā nefigurē Latvijas iedzīvotāja ar šādu vārdu un uzvārdu. Tātad, krāpniece darbojās ar viltus vārdu.

Līdzko tika publicēta informācija par policijas meklēšanā izsludināto sievieti, kasjauns.lv lasītāji interneta komentāros rakstīja, ka Tatjana Kirilova ir Agnese Dzene no Smiltenes. Arī portālā sudzibas.lv ir parādījušās vēstules, ka gan Kirilova, gan Dzene ir viena un tā pati persona. Lūk, viens no ierakstiem portālā sudzibas.lv:

„Uzmanību, krāpniece! Agnese Dzene ir tā pati Tatjana Kirilova. Pašlaik strādā kā IK „A-agency" darbiniece un piedāvā darbu Anglijā, bet kad samaksāsiet, jūs nekas labs negaida."

Kāds kasjauns.lv lasītājs, kurš gandrīz iekrita minētās sievietes nagos, pastāstīja, ka kāda Agnese Dzene no Smiltenes viņu apvārdojusi par labajām darba iespējām Anglijā, ka gandrīz vai piekrita viņai samaksāt pieprasīto summu.

Viņa pārliecināti stāsta par darba iespējām, nosauc konkrētas summas (par pakalpojumiem jāmaksā ap 100 latiem), nosauc konkrētas rūpnīcas, dzīvesvietas iespējas, kā arī pat piedāvā strādātgribētāju pa Londonu izvadāt ar „latviešu taksīti". E-pasta sarakstē Dzene arī piebilst, ka viņa strādā Smiltenē, kur viņai ir ofiss.

Kasjauns.lv Agnesē Dzenē Tatjanas Kirilovas vaibstus sazīmēja pēc pērnvasar policijas publicētās fotogrāfijas. Pēc visa spriežot, policija gan vēl abu sieviešu līdzību nav sazīmējusi.

Viltus aģentūra
Nodarbinātības Valsts aģentūrā gan nav reģistrēta neviena darbā iekārtošanās firma, kas Smiltenē nodarbotos ar strādnieku meklēšanu Lielbritānijai.

Tomēr internetā ir atrodama individuālā uzņēmuma „A-agency" mājas lapa (adrese: Smiltene, Baznīcas laukums 9), kurā rakstīts:

„Tuvākajā laikā tiks izsniegta NVA licence darbā iekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Lielbritānijā. Foto kopija tiks ievietota arī šeit. Tad arī tiks publicētas vakances jaunajam 2011. gadam.

Paldies klientiem par pacietību un lielisko sadarbību starp aģentūru un Jums!!!
Fakts, ka par katru firmu Latvijā ir pieejama kāda negatīva informācija, bez tā nu nekādi. Uzņēmējam Latvijā jāpierod, ka to spārda ar kājām. Nu nekas, izturēsim! Galvenais jau ir reālu cilvēku, klientu sacītais pret anonīmu mutes palaidēju un konkurentu apmelojumiem, ne tā???"

„Es ar to nedrīkstu nodarboties…"

Kasjauns.lv izdevās iegūt jaunās „uzņēmējas" mobilā tālruņa numuru, pa kuru tika aicināti zvanīt tie, kuri meklē darbu Lielbritānijā. Persona, kura uzdevās par Agnesi Dzeni un pirms tam bija solījusi cilvēkus iekārtot darbā Lielbritānijā atzinās, ka to dara nelegāli. Lūk, sarunas atreferējums:

- Labdien! Vai Agnese Dzene?

- Jā.

- Vai jūs palīdzat cilvēkiem iekārtoties darbā Anglijā?

- Bet, kas zvana, kur jūs dabūjāt manu telefonu?

- Draugi iedeva. Mani interesē darbs Lielbritānijā…

- Tieši kurš jums iedeva manu telefonu?

- Vai es ar jūsu palīdzību varu dabūt darbu Lielbritānijā?

- Es ar to nedrīkstu nodarboties…

- Tad jūs ar to nodarbojaties nelegāli?

- Tieši kurš jums iedeva manu telefonu?

Tā arī beidzās šī nekonkrētā telefona saruna, kuras laikā Dzene vēlējās noskaidrot tikai vienu – kā zvanītājs ieguvis viņas tālruņa numuru. Kad tas neizdevās, viņa sarunu vairs nevēlējās turpināt.

I Ieva 15.05.2011

Visus Dzimtenes nodevējus sagaida bēdīgs liktenis.Ja esat aizmukuši, sēdiet rāmi un baudiet savas jaunās mītnes priekšrocības.

G Gaida 17.05.2011

Man diemžēl palīdzēja un tur mani sagaidīja, varu teikt, ka naudu pat uzreiz neņēma, kad iestrādāšos tad tos 100ls arī varēšot pārskaitīt.

Z zzdana 20.11.2013

Vina pat pari savai Matei in tevam, berniem in viram driz ies pari del tas naudas!