www.sudzibas.lv Agnese Budovska Nav profesionāle

Agnese Budovska - Nav profesionāle

Vienkārši briesmīga aktrise. Pa Tv stāsta, ka nevarētu notēlot ne vīrieti, ja darba dēļ to vajadzētu, ka šo un vēl ko citu nevarētu notēlot. Par ko tad tev maksā? Kas tu par aktrisi, ka neko reāli nevari notēlot kā vecenes un kautkādas standarta lomas? Aktierim principā ir jāmāk viss, ja tu gribi kotēties šovbiznesā, teātrī, kino. Brīžiem gribas domāt, kāpēc tērēt naudu, valsts un sponsoru naudu par cilvēkiem, kuri negrib darīt savu darbu? Šādai aktrisei automātā būtu jānoņem aktiera diploms par nevēlēšanos strādāt. Mediķiem arī negribas tīrīt mēslus no cilvēkiem, bet dažreiz tas ir jādara, ja esi parakstījies uz šo darbu, māksliniekiem arī jādara dažkārt tas ko negribas darīt. Ja nepatīk - ej slauki ielas.

B

G Gulbenietis 28.08.2022