www.sudzibas.lv Agita Lamstere Fitdog.lv Krāpšana, neprofesionāla darbība

Agita Lamstere Fitdog.lv - Krāpšana, neprofesionāla darbība

Mīļie dzīvnieku saimnieki, apdomājiet labi vai vēlaties izmantot šīs "fizioterapeites" pakalpojumus. Šai sievietei "atbildības sajūta par savu darbu" ir sveša lieta. Mūsu mājdzīvnieks, kurš līdz pirmajai vizītei normāli staigāja, tika pamatīgi sačakarēts. Pēc agitas pakalpojumiem (magnētiskā lauka terapijas viens seanss) suns pārstāja nokārtot dabiskās vajadzības un sāka ļoti slikti staigāt. Uzdodot viņai jautājumu, kāpēc suns tik slikti jūtas, saņēmu atbildi, ka tas esot normāli un pārejoši. Dīvaini, bet pēc tam savu maģisko paklāju vairāk neņēma un katras vizītes beigās uzdeva jautājumu—vai vēlieties vēl turpināt? Pilnīgi sajūta, ka viņa redzēja, ka pēc viņas manipulācijām, sunim paliek tikai sliktāk. Un tā mēs samaksājot ap 400€ no agitas pakalpojumiem ieguvām suni "invalīdu".
Pēc tam apmeklējot citu, fizioterapetu, daktere šausminājās, ka uzreiz tik lielas slodzes sunim tiek dotas.

B baiba333 31.07.2020

Nabaga suņikiņš. Ka jūtās tagad?

A adams1988 05.08.2020

Suņuks diemžēl tagad ir labākos medību laukos. Un tikai nepilnu 6 gadu vecumā. Un "lielu paldies" par to var pateikt Agitai Lamsterei, jo tieši pateicoties viņai mūsu mīlulim palika tikai sliktāk. 😢