www.sudzibas.lv Agera Labakā darba vieta Rīgā

Agera - Labakā darba vieta Rīgā

Strādāju šajā uzņēmuma vairāk kā 6 mēnešus. Esmu 6 mēnešu laikā izaudzis no pārdevēja par zemāka līmeņa vadītāju. Pateicoties regulārai apmācībai un precīziem izaugsmes nosacījumiem esmu šo 6 mēnešu laikā ne tikai lieliski iemācījies pārdot un brīvi komunicēt ar jebkuru cilvēku, bet jau varu vadīt savu komandu- mācīties kā kļūt par efektīvu vadītāju, un saņemt atalgojumu ne tikai par savu, bet ari manas komandas rezultātu. Man ļoti patīk šeit strādāt, jo šī ir vieta kur Tev nodrošina augstas viegli saprotamas un izpildāmas izaugsmes iespējas, ka arī maksā loti augstu atalgojumu.
Ziņot par aizdomīgu anketu
Amata līmenis: darbinieks
Alga neto: 300 - 400 Ls
Papildus motivatori: apmaksāts mobilais tālrunis, apmaksāta degviela, apmācība kvalifikācijas celšanai, Regulāras prēmijas par labi paveiktu darbu!
Kolēģi: ★★★★★
Darba apstākļi: ★★★★★
Vadības attieksme: ★★★★★

R

S sirdene 23.07.2012

Kadas mulkibas jus rakstat, un nav kauna melot, pirmkart, jusu noraditaja adrese SIA Agera ofiss atrodas tikai pusotru menesi, un tur pedeja pusgada laika nav bijis neviens tads vaditajs, otrkart, algas netuvu nav tadas ko rakstat, laj nopelnitu pat 400 latus, ir jarauj dibens ziepes, jaubrauka par 300km diena, pa savu naudu apkart visadiem maziem miestiem, un jasmere vietejiem iedzivotaiem dargos pieslegumus no LMT, aizbildinoties ar to ka ir labaka zona, kaut gan Salacgriva pieradijas ka LMT ir sudigs parklajusm, kad tele2 un bites klientiem viss bija ok, bet LMT klienti nevareja ne piezvanit ne azistutit izszinu visa Positivus laika
un no tiem 400 ko jus nopelnisiet 150-200 vizsmas aizies celja izdevumus, ka ari bus pasam no ta visa jamaksa nodokli un beigas stradasiet 6 deinas nedelja no 12 lidz 24.00, (parasti tikaj taja laika var majas tikt) par apmeram pec izdevumiem 200-300 latiem, ja velaties sadu darbu uz prieksu startejiet vaj Agera, vaj kada cita ar tieso pardosanu saistita darba, tie laiki kad sada darba vareja normali nopelnit pa menesi 600-700 latus nevergojot jau sen ir pagajusi un par ta saucamiem vaditajiem pa so laiku tika tikai labi ja kadi 5-6 cilveki, bet darbinieku skaits kuri saja darba bija vergojusi ir krietni pari vairakiem simtiem, un vairak ka puse no tiem ir iedzita parados lidz ausim, ja velies vienmer but parada, vergot un pelnit salidzinosi nelielu naudu par loti nepateicigu dargu, jo ikdiena ir jakrit citiem cilvekiem uz nerviem tad var drosi mejginat stradat sada veida uznemumos.

R roo 23.07.2012

Interesanti kā tu tik daudz vari zināt par šo uzņēmumu ja jau sen neatrāda šajā uzņemamā . Ja esi aizgājusi pie konkurentiem kas neglīti nomelno labus uzņēmumus lai paceltu savu statusu, tad tā arī raksti, nevis slēpies aiz gadīgā" stukača" maskas!!!

Aizmirsi pieminēt ka šajā uzņēmuma ir nomainījusies vadībā un pilnībā izmainītas izaugsmes iespējas.
Ir paceltas algas, nomaksāti izbraukumi, un daudz ātrāk var kļūt pa vadītāju.

Jā par vadītājiem nekad neizaugs visi- bet tādēļ jau par vadītājiem kļūst mazāks skaits cilvēku- jo par tādu kļūst tikai un vienīgi labākie!!!Ja tu tāds neesi bijis un tev nekas nav sanācis- tad nevajag vainot uzņēmumu kas tev piedāvāja šādu iespēju, bet padomā par savu sniegumu, cik labs tas bija un kādēļ tev šķiet ka daudz strādāt lai sasniegtu savu mērķi ir vergošana.
Vai zini ko nozīmē vergot?
Tas nozīmē ka tevi piespiež darīt lietas ko nevēlies. Ja strādā lai izveidotu karjeru tad to sauc par profesionālu izaugsmi!

Žēl ka tev neizdevās, bet tas nenozīmē ka visi ir tikpat vāji kā tu!!

L lilly 23.07.2012

Ja Jus rakstat sudzibas.lv, tad sanāk ka Jus sudzaties par to ka Jums patīk tur stradāt :))))

D Dailis Bezvārdis 24.07.2012

Pareizi, par labu darbu tak neraksta atsauksmes sudzibas.lv !? Čaklais puisis no "labā darba" sajaucis vai nu adreses vai piesolījuši direktora amatu ! Tagad gan nu pakaļa jārauj un jāslavina kaktu kantoris !

K Krishinjsh 25.07.2012

Starp citu Agera, tas ir plašs jēdziens. Kādā pārdošanas nozarē tieši strādā? LMT? Tas ko raksti ir nedaudz neticami zinot uzņēmuma vadību un citas nianses. Aktīvi šādā veidā varbūt meklē jaunus darbiniekus?

K koblenz135 02.02.2016

Hallo- kāda tur bruto vai neto alga???? NEZINU vai tāda firma vēl eksistē, bet kad es tur biju- tas bija vāks! Tik tiešām ĻOTI ŽĒL, ka nepalasīju sūdzības ātrāk. Vārdu sakot- tik tiešām kaut kur no 11, 11:30 sāc vazāties pa kāpņu telpām kādā no Rīgas mikrorajoniem, zvani pie durvīm un stādies priekšā kā LMT tīkla pārstāvis, jautā kādu tīklu izmanto, izstāsti par LMT piedāvājumiem... Cilvēki mīļie, loğiski, visi mēs normālie cilvēki ejam uz lielveikaliem, kur mēs pieslēdzam un atslēdzam LMT pakalpojumus. Tas vēl nebūtu nekas, ka visu dienu cilvēki tevi izlamā :D Jūs domājat ka saņemsiet savus tajā laikā 300-400 ls??? C'mon ja no tevis neviens nepieslēdz kkādu tarifu, uz naudiņu, mīlīši, neceriet! Tajā laikā bija jāiet uz VID un jāuztaisa papīrīši, ka esi pašnodarbinātais. P.s. jā, ja kāds arī ko pieslēdza, nu roltonam :D sanāk, ja tas cilvēciņš pēc dažām dienām neatslēdz :D jautra firma :D