Āgenskalna zobārstniecības centrs - Kreisā iestāde

Nevienam neiesaku iet uz šo iestādi. Šeit zobārste neuztraucās par pacientu zobiem, bet gan par to lai '' NESAČAKARĒTU SAVU MUGURU'' ,tā tika pateikts nepilngadīgam bērnam, kuram zobā bija paliels caurums. Savukārt otrs zobs tika aizblombēts sāpošs. Griežoties atkal šajā iestādē, lai tomēr sāpošo zobu salabo, bērns tika aizfutbolizēts uz stomatoloģijas institūtu, jo redziet šī profesionālā zobārste neesot. Acīmredzot stomatoloģijas institūtā zobārsti ir ar specīgākiem mugurkauliem un labo visu ko šie pakšu zobārsti sačakarē. Tas nozimē to, ka ja bērniem zobu labošanu apmaksā valsts, tad viņiem zobos var ķopsēt ko grib un kā grib un mētāt no vienas iestādes uz otru.
Ja gribiet mutē zobus neiesaku iet uz Āgenskalna zobārstniecības centru pie šiem pakšu zobārstiem, jo jūs viņiem sačakarēsiet muguras, bet viņi jums atmaksās sačakarējot jūsu zobus.

N

E ELLIO 17.04.2013

Tad, kad valsts sāks normāli maksāt zobārstam par bērnu zobārstniecību, tad nevienu bērnu uz stomatoloģijas institūtu nefutbolizēs, bet kamēr ne, tikmēr zobārsts ņems pieaugušos uz protezēšanu vai plombēšanu, jo tur ienākumi ir lielāki.
Bērnu zobārstniecība nav rentabla.

K Krista 18.04.2013

Šai zobārstei jau sen bija jāiet pensijā!
Manam draugam izrāva sāpošu zobu un pēc tam visa mute aizpampa un bija jādzer antibiotikas, tas viss vēl varēja beigties sliktāk, bet naudu gan pasteidzās pagrābt un čeku arī neizsniedza!

E ELLIO 18.04.2013

Zobārstei Tavam draugam varbūt par velti vajadzēja to sāpošo zobu izraut vai?
Mute aizpampst tāpēc, ka zobs bija jau strutains, tā nav zobārsta vaina, ka zobs ir tik ielaists, ka jārauj.

K Krista 18.04.2013

Tu tur ar svecīti stāvēji?Zobs nebija strutains, viņam pat varēji arī blombi ielikt.
Un 20ls samaksāt, kad pēc tam jābrauc pie ārstiem un rentgenu jātaisa nav tas labākais, tāpēc vari aiziet pie kāda cita un izteikt savu diži nozīmīgos komentārus.

E ELLIO 18.04.2013

Uz sāpoša zoba likt plombi?
Man jau patīk šie pacienti, kas paši zin ko un kā ārstēt.Izkomandēs te dakterus, lai būtu ātri, kvalitatīvi un vēlams par velti:DDD

S smīkņa 18.04.2013

Krista, ko tad tu pati draugam zobus nelaboji? Paņem Makrofleksu un labo!

K Krista 19.04.2013

Oj, cik mēs šeit visi gudri, gudrības vien tik birst kā no pārpilnības raga, nu ja jums jau žultainajam latviešu slānim tā ir pieņemts ;)

E ELLIO 19.04.2013

Un no kāda slāna tad tu nāc?No komandētājslāņa?

S smīkņa 19.04.2013

Krista, tu jau šeit esi tā pārgudrā, kura bez jebkādas medicīniskas izglītības par jebkuru zobārstu labāk zina, kā vajag zobus labot. Vai pārstāvi stulbo latviešu slāni? (retorisks jautājums)

K KristaVas 04.07.2014

Es biju aizgājusi ar iekaisušu zoba kanālu. Daktere par mani vispār izņirgājās, redz tādi muļķi kā es, kas nelieto zobu diegu 2* dienā, maksājam viņiem algu. Izskaitīja man 16 caurumus, es gandrīz noģību. parādīja instrumentus ar kuriem tīrīs kanālu, redzot, ka man acīs asaras, jo sen nebiju bijusi pie zobārsta, bail no bērnības, kad urba ar visām smakām bez anestēzijas :( nācu mājās un raudāju. Galu galā atradu citu dakteri, kura konstatēja manā mutē 6 caurumus/ caurumiņus. Vienvārd sakot, viņi var domāt par mums jebko, saprotu darbu labot smirdigas mutes gadu no gada nav patīkami, ja cilvēki par zobiem nerūpējas. Daktere bija K.

B baibuks 27.04.2015

Man ir ideāla pieredze ar šo zobārstiecību vienmēr ārstējos vienas un tās pašas speciālistes un higēnu arī tur pat eju, neko sliktu nevaru teikt. Vienmēr viss ir laipni un atbilstosi arstē. Es noteikti ieteiktu arī citimie šo vietu.

S Sant-a 02.02.2016

Par zobārstiem nezinu, bet Higiēnu tur taisa perfektu. Ļoti rūpīgi un, tā kā sen nebija veikta higiēna un viss bija ielaists, bija iespēja pabeigt citā reizē, par kuru tika prasīta tikai 1/2 cena. Super!

J janamih 21.03.2021

Nākamreiz, kad nolemjat ņirgāties par sevi un doties tur ārstēt zobus - pievērsiet uzmanību tam, vai instrumenti tiek atvērti jūsu klātbūtnē.Starp steriliem un sterilizētiem instrumentiem ir liela atšķirība. Institūtā pilnīgi visi instrumenti ir iepakoti,un šeit viņi nedēļām ilgi stāv pusatvērtās šallitēs un pēc tam šie rīki baž jums mutē.
Es jau nerunāju par vulgaritāti un rupjību, sākot no administratora līdz īpašniekam (viņa ir ārste).Ja vēlaties par savu naudu iegūt pazemojumu un netīrus rīkus - jūs esat pareizā adresē.