Agate ozola - negodigi

Pagajusa nedela atradu sludinajumu ss.lv un velejos pirms prombrauksanas pasutit dazus sikumus(zekites, velu utt)atradu sludinajumu kur cien.Agate pardot sadas mantinas.Taka uz rigu braukt talu un neizdevigi, tapec painteresejos vai suta pa pasta stacciju.sarunajam ka jaa suutis, bet nu ar apmaksu taa ka es vinai uz kontu sutisu naudinu un vina man tad izsutis preci.
Par cik sanaca brivdienaspaka man vajadziga atrak jo braucu prom, , un mums bija dazadas bankas, paludzu ka varbut es vinai aizsutisu naudu un uz epastu nosutisu vinai maksajuma uzdevumu un vina iazsutis man pacinu...nu ok. svedien vinai prasu, ka ar pakas izsutisanu sii atbild ka paka sagatavota un pirmdien nosutis...pirmdien rakstu, vina saka ka ja paka sagatavota, bet vinja gaida kad ienaks nauda konta...rakstu vakar, un kas ta par brinumu, naudas kontaa veel navaa...sodien pat neatbild...

R

R rita 16.03.2011

Ljoti atvaiinojos!!!Agate Ozoliņa p.k. 05.10.89-*****

T toRita 16.03.2011

mazgadigas idiotes, zekes pa pastu pasuuta, DURA!!!

č Čoms 16.03.2011

Rita, neņem galvā, šeit izlasīsi ne to vien.Tu esi izdarījusi veselas divas nepareizas izvēles.Pirmā-pārskaitīji naudu pirms preces saņemšanas, otra-griezies šinī saitā pēc palīdzības, kur tevi pašu visādi izķengās.Lai tev jaunajā mītnes zemē labi klājas!

E Eseessesesesesees 16.03.2011

Tev skita loti nepieciesams 2x uzsveert, ka brauksi prom. Saulainu tacinju, nevienu saadas svaukstenes neinteresee. Un pameetaa krutu daamiiti te kamee veel vari, jo tajaas tavaas idealizeetajaas aarzemees buusi otraas klases pilsone, melno darbu dariitaaja un melo tie, kas apgalvo ka taa nav. Arii, ja straadaasi kvalificeetu darbu, piemeeram, par graamatvedi, uz tevi vienalga kaa uz kaut ko mazaaku skatiisies. Fakts!

Un Com - tu esi peedeejais, kuram citus komenteetaajus nolikt par 'kjengaajosiem' komentiem - taadas rupjiibas un personiskus apvainojumus, kadus tu dazreiz raksti, arii sajaa lapaa ne tik biezi gadaas redzeet...

č Čoms 16.03.2011

Tev vajadzēja iet par baptistu sludinātāju, nevis šeit vankšķēt.Un ne jau tev būs mani mācīt, krietni par vēlu.Kad tu beidzot latviešu valodu ieinstalēsi datorā, jo pat visiem krieviem, kuri šeit komentē, latviešu valoda datorā ir ieinstalēta.Tādā veidā tu esi kļuvusi pat par trešās šķiras pilsoni.Iepriekš tu rakstīji, ka esot diezgan turīga, bet laikam nekā vairāk par ūķi bomžatņikā, un kožu sagrauztu kumodi stūrī tev nepieder.Skatos, ka pati šoreiz raksti ar svešu niku, kur tad liki savējo-pārdevi?Manā skatījumā tu esi prasta dešovka.