www.sudzibas.lv AG Meistars SIA Krāpšana. Mahinatori

AG Meistars SIA - Krāpšana. Mahinatori

AG Meistars ir lieli liekuļi Artis Miežāns un Gatis Raginskis. Strādāju ar viņiem zem Sia Reregrupa, taisīju franču licejam jumtu valcprofilu 2500m2. Vini paši palika man ka palīgi, galu galā strādājam jau pārsvarā 2vata un abi izdomā paceļot pa ārzemēm karmert objekta darba daudz. Vnk.. Sākot izsauca no sia rere grupa naudu un viņus rere padzen jo nevar pabeigt objektu. Es tajā brīdī nestrādāju jo naudu nemaksā. Rere grup piedāvāja man paveikt protams nepateicu jo zi u, ka viss būs ok. Objektu pabeidzu. A tie joprojām naudu nav atdevuši atrunājas ar to ka Sia Rere Grupa nav samaksājusi. Citēju meli, meli. Atgriezt naudu Sia Ag Meistars. Izskatās ka ar karmu jokot patīk sāku nopietni visam savs laiks un tad redzēsiet ka citus darbiniekus piekrāpt. Piem Dāvis Kotāns un daudzi kurus esat uzmetuši. Meistari no viņiem ir 0%isti dienas zagļi.

I