www.sudzibas.lv affiliate marketings affiliate marketings

affiliate marketings - affiliate marketings

Mīlīši, neuzķeraties uz vilinošajiem aicinājumiem iesaistīties tā saucamā affiliate mārketinga (partnerattiecību marketings) biznesā internetā. Pazaudēsiet vien savu laiku un pat līdzekļus. Ja jums nav nopietns tematiskais resurs (blogs, web lapa, portāls ar vismaz 3000 unikāliem apmeklējumiem mēnesī), nav vērts. Reklāmdevējs iegūs lētu un varbūt pat bezmaksas reklāmu uz jūsu rēķina, bet paši skriesiet pakaļ santīmiem.

K

K kredits 20.11.2012

Viegla nauda jau nebūs. Bet, ja saproti ko dari, kā dari un kāpēc dari, tad var arī labi nopelnīt. Labs resurss par affiliate mārketingu pieejams affiliate.lv

D DEPO 23.09.2013

Bet es pat ieteiktu ik pa laikam neatkarīgi no affiliate mārketinga platformām pašiem patestēt, vai, veicot pirkumus/pasūtījumus un reģistrācijas caur jūsu partnersaitēm, tik tiešām šī komisija tiek fiksēta. Mana pieredze liecina, ka nē..

D DEPO 23.09.2013

P.S. Pie tam, ir vērts kārtīgi izpētīt, kā ir būvēta kampaņa. Ja, piem., Tev piesolīta laba komisijas maksa par tūrisma aģentūras ceļojuma pirkumu, un it kā jau viss tajā affiliate kampaņas mājaslapā aģentūrai kārtībā, tomēr nez kādēļ Tavas pūles izrādās veltīgas, tad padomā loģiski, kurš niekalbis pirks ceļojumu uz aklo internetā, neaizejot uz aģentūras biroju? Piekritīsi, ne jau daudzi tādi atradīsies (it sevišķi jau pēc tiem nostāstiem par naudas izkrāpšanām no ceļotgribētājiem). Savukārt, līdz ko klients caur Tavu reklāmu ir ticis ieinteresēts, atrod fizisko adresi mājaslapā un aiziet personīgi uz to aģentūru, tā Tevis iesildīto komisiju jau saņem aģentūras darbinieks, jo reāls ceļojuma pirkums netiek izdarīts internetā, bet gan aģentūrā

Citos gadījumos Tu, iespējams, "uzsildīsi" klientu pirmajam pirkumam, bet interneta veikals visiem pārējiem pirkumiem klientu tālāk sildīs jau ar e-pasta kampaņām. Un Tava rosība affiliate mārketingā pārsvarā būs tikai šī viena mirkļa- pirmā pirkuma, - vērta.

Atliek vienīgi sasparoties uz jelkādām atlaižu kampaņām, kuras tiek izziņotas atsevišķi. Bat arī tad Tev jārēķinās, ka affiliate mārketinga kampaņas reklāmdevējs var uzlikt dažnedažādus ierobežojumus, jo krējumu tas būs tendēts nosmelt pats

Vārdu sakot, daudzi no affiliate mārketinga reklāmdevējiem jūs- affiliate mārketinga partnerus, - izmanto vien kā lēto darba spēku ceļā pie klientūras piesaistīšanas. Un šis pārsvarā attiecas uz lētticīgajiem neliela apjoma resursu censoņām affiliate mārketinga jomā, kuri vidēji par dažiem līdz pārdesmit latiem mēnesī cer aizkarpīties līdz tiem piesolītajai 400 - 1200 naudas vienību komisijai