www.sudzibas.lv Aerones Nordic Melošana, Krāpšana

Aerones Nordic - Melošana, Krāpšana

Pievienojos uzņēmumam diezgan nesen, bet sanāca pastrādāt kādu laiciņu, protams neko no solītā nesaņēmu, ieslîku tikai ātrajos kredītu parādos, darba intervijā protams viss bija skaisti. Artûrs Drebots melis, viņam vairs neviens netic, man palūdza aiziet uz abousējo vienošanos, atlaida daudzus vismaz 20cilvēkus. Toms Strasdiņš un Mārcis Kēls nav labāki, lien vadībai lai tikai izdabāt sev, pienes tētukam Artūram visu uz paplātes. Mūs visus atlaida dēļ tā ka nav projektu, et solīja kalnus gāst. Manipulē ar mums darbiniekiem, zog darba stundas, algas nemāk saskaitīt katru mēnesi ir kādas problēmas ar algas izmaksām, bet tomas ar artūru sola ka radusies kļūda, katru mēnesi? Atgriežoties citiem tehniķiem neizmaksā stundas kas nostrādātas, pēkšņi pazudušas, reāli bez iemesla nogriež stundas. Neviens tehniķis šim trio vairs netic, viņi tikai sola. Ja esi izteicis kritiku tad automātiski esi viņu melnajā sarakstā un no Tevis atbrīvosies tuvākajā laikā. Uzņēmumā Tu esi 0. Bet ja esi ielīdis šim trio tajā vietā tad esi forš puika. Nezinu uz ko skatās uzņēmuma īpašnieki bet tad viņiem ir aizmālētas acis vai arī negrib redzēt problēmu, skumīgi šķiet ka tik foršs uzņēmums bet iekšienē šis trio velk viņu uz leju, jo drīz aizies vēl tehniķi, par ko runā visi, nav tāds kas nemeklē citu darbu. Meļu priekšnieki viens otru attēlo un krāpnieki. Vienīgās ko Artūrs māk ir virpināt savas zelta ķēdes. Neiesaku iet pie viņiem strādāt, labāk strādāt Maksimā vairāk var nopelnīt strādājot par krāvēju.
Smiekli nāk par to ka pelnām 4.5€ h un komandējuma nauda esot alga hahah.
Uzmanaties.

S spotled 25.05.2023

Maksima būs priecīga, par tādu darbinieku.
Aiziet

V visssliktilv 25.05.2023

Ja uzņēmumā biji nesen un jau stāsti par ātrajiem kredītiem, tad pieņemu ka jau iepriekš ir bijusi ar to problēma 😁Šis vairāk izklausās pēc skauģu žēlošanās ka visssliktilv. no labiem darbiniekiem neviens uzņēmums nešķiras, vērts par to padomāt

V visssliktilv 25.05.2023