Аэрапорт RIX - Воровство.

Летела в Англию, забыла на сумку повесить замок. Сдала багаж, прилетев в Англию обнаружила что пропали банка тушенки рулет и 2 блока сигарет. Понятное дело что это сделали в рижском аэрапорту, очень не приятно что там работают воры. Написала на эмайл руководителю персонала, тот ответил что во всех аэрапортах мира воруют, это нормальный ответ? Ужас просто!!!

E Eseseseeseeses 18.11.2009

paklau, a tev anglijaa eest nav ko, ja tushonka liidz jaanjem? tas vairaak uz tavu (ne visai augsto) liimeni noraada...es lidoju apmeeram reizi meenesii nu jau kaadus 3 gadus, check-in somu NEKAD ciet nesleedzu un nekad nekas nevienaa lidostaa nav pazudis...vai nu karma man laba vai arii tas taapeec, ka tushonku (es vispaar nezinu, kas tas iisti ir, bet laikam zemas kvalitaates konserveets galjas izstraadaajums) liidz nevadaaju...

. ....kl 18.11.2009

Vai divi bloki cigarešu jau nav kontrabanda????

? ? 18.11.2009

devushka, voobshe to, esli vi letite pervij raz, ne bilo bi ploho pochitatj pravila - tam vi tochno najdete, chto odnoj persone takoe kolichestvo sigaret perevozitj zapresheno, nu a eta tushonka i ruleti otnosjatsa k zapreshennim produktam, tak zhe kak i sir, molochine produkti itd., nu i estestvenno narkotiki, oruzhie...!

. ....kl 18.11.2009

Priecājies, ka to visu tev nozaga, citādi tagad sēdētu angļu cietumā :DDDDD

B biksis 19.11.2009

Ievest jau nevar vairāk par 2 paciņām, bet par skaitu cik var izvest no valsts nekas nebija minēts. Ja Krievu cigaretes gribēja izvest - protams ka tās konfiscēs kā arī konservus. Bet ja cigaretes bija ar Latvijas akcīzes markām - tad gan viss ir kārtībā...

T TOEseseseseseseseses 19.11.2009

Tik stulbu tekstu redzu pirmoreiz.Tas, ka itkā nezini, kas ir tušonka un minējums par to, kas tas ir, vien norāda uz to, ka zini un pat ļoti labi.Kā viens cilvēks var būt tik kompleksains un naida pilns pret līdzcilvēku?!
Un citi gudrenieki?:)Kopš kura laika nevar vest konservus un vispār paiku nododamajā bagāžā?un cigaretes ar LV akcīzes markām 2 blokus jau nu noteikti var.Rokas bagāžā nevar.Un ruleti izvest jau nu arī nevajadzētu būt problēmām:)Vienīgi ievedot Anglijā, muitniekiem varētu rasties apetīte neielais ar to, aizbildinoties ar kāda vīrusa klātesamību termiski neapstrādātajā un neiepakotajā gardumā.

M maxane 19.11.2009

Дура не,

E Eseseseeseeses 19.11.2009

aaa, tatad vien attaali nojaust, kas ir tusonka, ir naida pret liidzcilveekiem drosa paziime...redz kaaa izraadaas..

M matrjoška 19.11.2009

Ah, kā tā esees te izplātās, smiekliņu parāva!A ko lidinies jau trīs gadus uz Angliju, Latvijā ēst nav ko???Nu dura, toč!

E Eseseseeseeses 19.11.2009

nu katrs jau peec sevis spriez...ne es mineeju, uz kaadaam valstiim lidinos, ne iemeslus, kaadeelj...kaarteejo reizi kaads gudrinieks/-ce izdara secinajumus atbilstosi savam intelekta un dziives liimenim absoluuti neko nezinot par reaalo situaaciju...ok, lai taa buutu, domaa to, ko tu gribi domaat..

M matrjoška 19.11.2009

Redz, kā pareizi pateici--katrs pēc sevis spriež, tātad --nezinot situāciju, kāpēc jāņem tušonka uz Angliju Tu jau gudri spriedelē, ka laikam neesot ko ēst!!!Nerunā pretrunās ar sevi un nepakārto katru komentāru sev izdevīgā gaismā, tjipa--tu vari rakstīt, ko un kā gribi, bet nedod dievs, ja kāds mēģinās tev ko aizrādīt!!!Glupa tu esi cauri un cauri, laikam kāda pārgudrā tīne drukā, tas jau pēc rakstīšanas stila redzams!
P.S...tu vispār zini, kas ir karma vai gribi izlikties pārgudra kārtējo reizi???

т Татьяна 19.11.2009

Летела уже 15 раз и это первый подобный случай.Они не имели право красть, они обязаны были меня задержать и попросить раскрыть сумку. Разве не так? Кстати 2 блока везти можно.

B bbbbbb 20.11.2009

Вывозить можно хоть полный чемодан набитый сигаретами, вот можно ли ввозить в Англию, эт другой вопрос.
А в Англию можно только один блок, если что :) А воровать не имели право, хотя в нашем аэропорту они там всё воруют, всё отбирают, а в конце смены разбирают, делят.

E Eseseseeseeses 20.11.2009

matrjoska, sodien no gultas ar nepareizo kaaju pa prieksu izkaapi, ir slikts gariigais, taapeec lamaajies un zilus ugunjus splauj? jeb tas tev normaals staavoklis, vienmeer taada uzvilkta esi?

it kaa mani intereseetu tavi vai citu komenteetaaju uzbruukosie izteicieni - domaa un raksti, ko gribi, mani tas nekaadaa veidaa neietekmee...un pacienties komenteet teemu nevis iesaistiities vaardu ciinjaas ar mani - ja kaut kur vajag agresiju izlaadeet, aizej paskaldi malku...

J Jaaa 25.10.2011

Pilnīgi jāsmejas, lidoju visu laiku un labi zinu, ka pārtikas produktus ir aizliegts pārvadāt vienīgi rokas bagāžā, bet cilvēks konkrēti norādīja, ka bagāžu nodeva. Ja jau te daži komentāru autori tiešām lidotu bieži, tad zinātu noteikumus. Un jā, vairākas reizes pati biju lieciniece tam, ka cilvēkiem pazudušas mantas, bagāža pa lenti atnākusi atvērta(neskatoties uz to, ka klāt bijusi atslēga) un mantas izvandītas, konkrēti lidojumos Larnaka-Rīga un Rīga-Barselona.