Advokāts Māra Burve - Tiesāšanās.

16.maijā 2006.gadā noslēdzu līgumu ar advokāti M.Burvi par tiesāšanos (mani piemānīja un apzaga, tajos laikos bija 2000.Ls liela nauda)ar vienu cilvēku.21.nov.2006.g.es samaksāju tiesas izdevumus. Šodien ir 2009.gada 25.janvāris un es vēl neko neesmu labu dzirdējusi no advokātes. Sazvanīt praktiski nav iespējams, neceļ klausuli, bet ja paceļ, tad sūta mani vēlāk. Un tad atkal neceļ. Un tā jau trīs gadus. Izskatās ka būs jāpielieto radikālāki mēri. Ko man tauta varētu ieteikt, kā lai cīnās ar tādiem advokātiem un ar zagļiem? Palīdziet lūdzu.

R

L Liza 05.02.2009

Nu ko lai saka, cinos ar tadiem te kurzeme jau tresho gadu, vienigais ir vajag rakstit advokatu biedribai caur avizi, jo advokatiem ljoti nepatik ja vinju vards pressee un vel negativi, tad vismaz ir shanse piedzit naudu, bet Kuldiga netalu ir godigs, zinosh advokata-jurists Edgars Butis.

A Aldis 10.02.2009

Ja ir kvīts par samaksāto naudu, tad tiešām caur advokātu kolēģiju un ja ne tad tiešām jāpiepin mēdiji.

R RaMoniņa 15.02.2009

Paldies par informāciju, bet šo kundzi es vēl joprojām nevaru dabūt rokā, neceļ klausuli.Es, patiešām, esmu šogad nolēmusi šo lietu novest līdz galam.Kuldīga man tā kā būtu patālu, esmu Jelgavā.Laikam būs jāmeklē "Bez tabu" un "Tautas bals "palīdzība, tikai tur jau arī šķiro pēc deguniem.

Z zoss 13.03.2009

Jūs visticamākais esat kārtējais cilvēks, kas neizprot tieslietas un kas zaudētu lietu uztver par krāpšanu. Māra Burve mani ir tiesā pārstāvejusi vairākas reizes. Māra Burve ir kompotents advokāts un savu darbu dara pienācīgi.
Atcerieties, ka par šādiem- nepamatotiem- publiskiem izteikumiem Jūs var krimināli sodīt, kā arī celt pret Jums civilprasību.

L linda 14.03.2009

He he he :-). Juutu, ka taa pati Maara Burve te sevi aizstaav zem vaarda ZOSS!!!

Cien Ramona, es Jums juutu liidzi. Man pashai liidziiga situaacija tikai 1.500 ls. Mani jau pabriidinaaja, ka caur tiesu var dabuut naudinu atpakalj...apmeeram pa 10 ls katru meenesi.
Bet es Jums ieteiktu versties "bez tabu" vai "tautas balss" . Lai Jums veicaas!

Z zoss 14.03.2009

Jūs kļūdaties. Domāju, ka apmeklēt sāda veida mājaslapas un tās komentēt ir zem M.Burves pašcieņas.

L linda 14.03.2009

Izskataas, ka dariit savu darbu un atbildeet uz telefona zvaniem, arii ir zem M.B pashcienas ! hehe...
Pareizi, tikai parastie mirstiigie apmeklee shaada veida maajaslapas! Vijas majestaate M.Burve tikai skaita naudu ko ir saneemusi no apkraaptiem klientiem. TAS IR VINAS PASHCIENAS LIIMENII!
P.S. Starp citu, jautri dzirdeet tik gudrus vaardus no cilveeka, kuru Burves kundze jau VAIRAAKAS REIZES PAARSTAAVEEJUSI TIESAA! diemzheel nevaru ar sarkano pasviitrot vaardus VAIRAAKAS REIZE TIESAA :-)

Z Zintis 23.07.2010

ka nenobur.. :)

K KitijaOzola 08.09.2010

Manu Braali nepamatoti apsuudz izvaroshanaa !!Saucamaa upura advokaate ir Mara Burve, kas arii ir vinjas radiniece!!
Pirmkaart nav ne pieraadiijumi, ne mediciinsks apstiprinajums, ka meitene ir bijusi izvarota!!
Notika 3 tiesas!! Uztaisiijaam melu detektoru un galu, galaa dokomenti netika nemaz atveeri Riigas tiesaa!!
Tagad mans braalis ir aresteets un korupcijas deel mees esam bezspeeciigi!!
Tuukstoshiem latu esam 3 gadu laikaa izteereejushi, bet neko neesam panaakushi!!
Peec manaam domaam Maara Burve ir jaapsuudz par korupciju lielaa meerogaa!!

A ainars 12.09.2010

Nevienu nepamatoti neapsudz, un cietuma neliek, un izvarotajus vispar vaig saut nost!

E Eseseseseseseseses 12.09.2010

pilniigi piekriitu - ja izvarosanas lieta aiziet liidz tiesai, tad pieraadiijumi ir neapgaazami. paseedees tas tavs braaliitis cietumaa (bet varbuut arii nevarees paseedeet peec tam, kad visi kameras biedri bus izmiileejusi), varbuut sapratiis kaa pret sievieteem jaattiecas...

K KitijaOzola 13.09.2010

manam bralim bija 15 gadi un meitenei 22 gadi!!
melu detektors 100% uuzraada ka nav vainiigs!!
mediciniska apskate neuzrada ka meitene ir bijusi izvarota!!
viss balstas uz viena pusha lieciibas!!
mans bralis nav vainiigs!!
par izvarotajiem es esmu vienis praats ar jums bet shajaa situacijaa izvarotais ir mans braalis kuru varo Saldus varas iestades!!
lai no mums izspiestu naudu!!
visi viens otram mazga rokas!! KORUPCIJA LIELOS APMEROS!!!
mees nepadosimies un visi seedees cietumaa kas ir atbildiigi par sho situaaciju!!

M Marixs 18.08.2016

Peec idejas man jau liekas ka neviss braalis izvaroja bet vinju izvaroja,pilngadiiga sieviete,nepilnadiigu puiku!Aplammums tie likumi,diemzheeel!!!

K KitijaOzola 13.09.2010

Meitene bijusi tik loti piedzeerusies ka neko neatceraas!!
majaas parnakusi secinaja ka sominja ir pazudusi!!!
un pec 5 dienam iesniegusi policija ka vinja ir izvarota!!

K Katt23 13.09.2010

Ar šo stāstu uz bez tabu, skan jau muļķīgi bet kad viņi iejaucas dažreiz paliek labāk:)
Cīnaties !!

K KitijaOzola 13.09.2010

mes jau grizaamies bez tabu, bet atsauksmes nekaadas!!
driizaak rakstiishu veestuli prezidentam sacelshu visu Latviju gaisaa ja tas buus nepieciesham !! gribu lai visi zin!!

K Katt23 13.09.2010

Ejat tālāk uz kādu žurnālu piem Kas jauns un lai to publisko, jo kamēr jūs cīnaties pa kluso tas viņiem ir izdevīgi bet tiklīdz liksiet lietā masu saziņas līdzekļus tas būs kas cits.

A ainars 13.09.2010

Nu ja meitene piedzerusies, bet varbut bralis ko iebera glaze un pectam kad aizmiga sadarija visadas izvirtibas, 15 gados ta varetu but.nenoka nekas nerodas! 15 gados jau isti nav smadzenes un ja jau kopa dzera, es domaju svakas izredzes jums ko tur panak!

K KitijaOzola 20.09.2010

Ja arii vinjsh buutu beeris un dariijis tas melu detektoraa uzraadiitos!! noteikti grieziishos visaas iespejamaas vietaas, lai tas naktu klajaa visai Latvieshu tautai!!
tas jau tikai mans braalis, ir cietis no korumpetiem advokaatiem un tiesneshiem!!
Vinji sanem savas kompensaacijas un dziivo ceuri kuldami!!

E Eseseseseseseseses 20.09.2010

nu ja jau braalim tikai 15, tad vajag sniegt pretprasiibu par pedofiiliju-meicai tacu paari 20...vispaar kaut ko tu ne taa staasti - ja ir taa, kaa tu saki (iesniegumu iesniedza pec 5 dienam, mediciniskaas ekspertizes nav utt.), lieta nekad nebutu nonakusi lidz tiesai...

T Temīda 27.09.2010

KITIJA OZOLA...nu Tu gan runā aplamības - skaties, ka pa''su nesauc pie atbildības pēc šitā visa. Kāpēc neapraksti lietas patiesos apstākļus, ka izvarošana notika grupā un brālis bija viens no 3 "puisīšiem"kas 22 gadīgo meiteni vakarā ievilka up, malas krūmos? a? MELE- bez ele KARAMELES:D

par M.Burvi -katram savs v-klis:)