www.sudzibas.lv Advaita adventures Slikts serviss/ attieksme

AtrisinātaAdvaita adventures - Slikts serviss/ attieksme

Ļoti negatīva pieredze ar Advaita Adventures kompāniju! 🤮 iegādājos pilnas biļetes cenu par 499 eiro ceļojumam uz Zakopani (izlidošana uz Poliju piektdienas vakarā un nokļūšana apartamentos naktī, ielidošana lv pirmdien dienas pirmajā pusē, respektīvi ekskursijas norises laiks divas pilnas dienas) . Sākotnēji mājaslapā pamanīju, ka tā ir akcijas Cena, sazinoties ar organizatoru dināru tika apstiprināts, ka šāda Cena būšot vēl tikai nedēļu, ka grupas parasti aizpildas ļoti ātri, lai domājot raiti:) iemaksāju pirmo ceļojuma naudu. Tam tuvojoties, sazinājos, lai precizētu, kādos apartamentos plānots dzīvot (piem. , ar labierīcībām atsevišķā numuriņā, vai man un vīram būs atsevišķa istaba no pārējiem grupas biedriem utml. ,) uz ko saņēmām bravūRīgas atbildes, proti, apartamenti būs, taču, kādi tieši, to katrs uzzinās tikai ceļojuma dienā. Tāpat sarunā tika jautāts, cik aptuveni kilometrus plānots pa kalniem katrā no dienām noiet, tika uzsvērts, ka vidēji tie būs 15-25 km un ar mums kopā ceļos profesionāls gids vai pat vienlaikus tie būs divi gidi, lai katra vēlmes tiktu apmierinātas. Beigu beigās izrādījās, ka ar mums kopā bija “gide” inita, kura pati ne reizi nav bijusi zakopanē, ir neprofesionāle un nepārzina kalnu takas. Aprakstā tika minēts, ka kādā no dienām dosimies uz morskie oko ezeru, savukārt citā no dienām vērosim saullēktu… rezultātā “gide” abās no dienām notinās krietni ātrāk par pašu ekskursantu grupu: pirmajā dienā jau ap 14.00 (nenoejot pat minimumu) , bet par saullēktu kalnos atbildēja: “tas, kurš vēlas, pats var doties! Es neiešu. ” tāpat uz tādiem jautājumiem kā, piemēram, kur atrodas tuvākā kafejnīca, vienmēr tika teikts “iegooglējiet paši”. Turklāt transfērs tiek nodrošināts tikai no lidostas līdz apartamentiem un atpakaļ. Uz vietas transfērs nav, līdz ar to mazas iespējas vienā dienā pieķert vairākus apskates objektus, jo pārvietošanās notiek tikai ar kājām (~3 km līdz starta vietai no apartamentiem un tas ir 1 gals!) . Neadekvāta Cena šādam izpildījumam! Neiesaku!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Renāte Freiberga 01.08.2023

Problēma no kompānijas puses IR veiksmīgi atrisināta. Lūgums izdzēst ziņojumu.