Adrians Vilks. Nelīdzsvarots cilvēks, draud nosist ar cirvi. - Draudi internetā

Sveiki, interneta vidē saskāros ar cilvēku, kuram jau iepriekš ir bijušas problēmas dēļ tā ka ir nelīdzsvarots, garīgi slims un drauds sabiedrībai ( dēļ tā nepieņēma armijā )
Iepriekš ir lietojis daudz narkotikas kas iespējams atstājušas pēdas uz smadzenēm.
šis cilvēks ir ļoti agresīvs un draud nosist ar cirvi, lejā pievienoju screenshots.

Īstajā vārdā viņu sauc Adrians Vilks, un viņam ir 19 gadi, iepriekš šajā pašā portālā pabijis, par to
ka meitenēm draud internetā viņas izvarot, un citas lietas, vēl šis cilvēks vairākas reizes bijis garīgās veselības iestāstādēs narkotiku lietošanas dēļ.

Lejā pievienots arī screenshot kurā šī persona atzīstas, ka ir bijis vismaz 20 reizes '' psihenēs ''
Mēs visi ļoti labi atceramies, kas notika ar sievieti Jēkabpili, kurai arī draudēja visu laiku nosist, nelīdzsvarots cilvēks, tādēļ domāju šādas lietas jāuztver ir nopietni, un arī par šo visu jau ziņošu policijai šovakar, drošības pēc.
Vēl pievienoju vietu, kur pašlaik šī persona atrodas pēc viņa teiktā, ja kāds ir no tās puses ieteiktu uzmanīties.

T

Velvetpopstar 30.05.2023

Var sūdzēties policijai,ja viņam ir baltā lapa,nekas viņam nebūs. Pasēdes 21 reizi psihiatrijā klīnika un viss.

K krabis11 30.05.2023

kad divi slimie staiekas :D

RAMONA👀 30.05.2023

Pārāk daudz privātas informācijas...

E espissitopasakum 31.05.2023

vecais labais trite :D:D nomet discord linku, pazistu vienu tjolku, shai bratans zajavu uzrakstija pa sito luni