Adora I.K.

Šī firma piedāvā izīrēt dzīvokļus, bet līdzīgi kā Jukos sniedz apshaubāmu informāciju, telefona numurs uz kuru es zvanīju bija nesazvanaams... Varbūt būtu nepieciešams kaut kā kontrolēt šo firmu darbību?

D DACE 27.07.2007

es pilniba piekritu un novelu lai citi cilveki neiekrisrtu $is firmas slazda!!! esiet pratigi! Un galvenais- butu nepiecie$ams kontrolet $is firmas darbibu. Varbut pat uzsutit policiju vai pat ko labaku!!!.....

G Guntis 26.08.2007

IK Adora sniedz arii mums apshaubaamu informaaciju, kad dzivoklja iires vietaa saakumaa noraadiitaas cenas vietaa bija jaamaksaa 2x vairaak, taapat dziivokli nebija iespeejams pat apluukot un uzzinaat ielas un maajas nummuru (iela tika noraadiita)!

A Artjoms 21.10.2007

A ja sobiralsa snimat kvartiru v etoj firme i peredumal v poslednij moment. Tak slu4ilos, 4to mne nuzhno bilo zanesti v etu firmu dengi, i, kogda ja priwel tuda v nazna4ennoe vremja, tam bil takoj cirk! :) Peredo mnoj priwli dve nedovolnie klientki, kotorie iskali kvartiru 4erez etu firmu, no po ih slovam - im ebali mozgi. Oni hoteli, 4tobi firma vernula im 25 Ls. Eti dve klientki scepilis s dvumja devuwkami iz firmi - boj bil ravnij. Ja takogo mata ne sliwal o4en davno. Delo dowlo do draki, t.k. odna iz klientok zabrala mobilnij telefon u sekretarwi i trebovala vzamen svoi dengi. Posle 10 minut istownih krikov dengi vernuli.S odnoj storoni vse eto veselo, a s drugoj - obidno. Obidno za sebja i za drugih. Glupo, 4to prihoditsa bojatsa obmana i bit podozritelnimi k okruzhajuwim ludjam. :(