www.sudzibas.lv ADK Serviss Krāpnieki sakarā ar logu piegādi

ADK Serviss - Krāpnieki sakarā ar logu piegādi

Pasūtīju plastikāta logus SIA A&DK Serviss. IESAKU VISIEM NEVĒRSTIES ŠAJĀ FIRMĀ, JO IEMAKSĀSIET AVANSU UN TIE PAZUDĪS AR GALIEM. Solītais piegādes termiņš bija divas nedēļas. (zvanot no citiem telefona numuriem tika secināts, ka klausule tiek pacelta un sūtījums tiek pieņemts ar piegādes laiku arī divas nedēļas). Lai uzsāktu sūtījuma noformēšanu tiek pieprasīts iemaksāt AVANSU, kuru pēc tam, protams, nezini kā atgūt atpakaļ. Nu jau ir pagājušas piecas nedēļas uz šodienas datumu un nav nekā- katru nedēļu solīja, ka piegāde būs šonedēļ līdz vienā jaukā dienā uz telefoniem vispār nesāka atbildēt. Uzmeklēju biroju un secināju, ka arī tur neviena nav, jo uz durvīm skaisti uzrakstīts ,,birojs slēgts uz nenoteiktu laiku sakarā ar remontu" . Protams, zemāk norādīts telefona numurs, kurš arī nav sazvanāms. Ir notērēts mans laiks, izjaukti mani plāni.

D