www.sudzibas.lv ADE12 SIA Neizmaksā algas vispār 15mit darbiniekiem

ADE12 SIA - Neizmaksā algas vispār 15mit darbiniekiem

Daudziem darbiniekiem (15gb (tie ir gandrīz visi, neskaitot 3 darbiniekus) ) neizmaksā algas kas pārsniedz naudas summu 27000€.
Stāsta, ka SIA APSE BŪVE viņiema (SIA ADE12) nav izmaksājusi naudu par darbu un dēļ tā citiem nemaksā. Tajā pašā laikā brauc ar nesen iegādātām automašīnām. Mūs baro ar rītdienām un citāda veida aizbildinājumiem.
Esiet uzmanīgi!

T taisnibascinitajs3 29.08.2023

Kungs, iesniedziet sūdzību darba inspekcijā, visiem darbiniekiem pievienojot attēlus ar darba līguma fotoattēliem, kurā norādīts datums, līdz kuram bija jāizmaksā.

Darba inspekcijā var sūdzēties tikai pilnīgs idiots: tur tiek aizstāvētas tikai darba devēju intereses!

S SIA ADE12 30.08.2023

Ieteiktu visiem 15gb cilvēkiem ierasties uz objektiem ar saviem aprēķiniem un parādīt to. No mūsu uzņēmumu aprēķiniem ir aizgājuši 5 cilvēki un ieteiktu apskatīt līgumā atrunāto darba samaksas veidu kas ir vienu reizi mēnesī.