Adažu Naimsaimnieks - Krāpšana

Katru pavasari notiek viens un tas pats...ārā ir +16- +20 grādi, bet tie kurina itkā ārā būtu - 10. Un rēķins protams ir atbilstošs. Zvanot vadītājam, kurš atbild par apkuri, nav iespējams vārdu pateikt, viņš visu laiku mani pārtrauc, man pilnīgi bij jālūdzas, lai viņi samazina apkuri. Vadītājs sāk izdomāt kaut kādas stulbas atrunas, ka jums no saules ir tik silts dzīvoklī vai viņiem sistēmā ir kļūda notikusi un tml. Kamēr nepateicām, ka griezīsimies uz audita firmu, apkuri neizslēdza.
Ir sezonas beigas un viņi vienkārši grib no mums naudu izspiest. Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem, kuri ir spiesti apmaksāt milzīgus rēķinus par apkuri.

Atbilde no Ādažu Namsaimnieks Support Pārstāvja atbilde 14.04.2016

Labdien!
Vispirms, paldies, ka izteicāt savas domas un viedokli. Protams, labāk būtu bijis norādīt savas mājas adresi, lai varētu izprast un pēc iespējas konkrētāk atbildēt uz sūdzību.
Bet tā kā sūdzība ir anonīma, tad atbilde vairāk atspoguļos Ādažu Namsaimnieka pieeju ikvienam klientam.
Ādažu Namsaimnieks siltuma piegādi nodrošina līdz siltuma pārveidotājam (siltummainim), līdz mājas robežām. Tālāk temperatūra katrā mājā tiek regulēta atsevišķi un pieregulēta mājas iedzīvotāju kopējam, vēlamam komforta līmenim. Tāpēc katrai mājai ir māju vecākais, pārvaldnieks vai cita pilnvarotā persona, kas var uzklausīt, noskaidrot un pārstāvēt mājas kopējo viedokli.

Dienās, kad ārā ir negaidīti silts un saulains laiks, dažos dzīvokļos var strauji paaugstināties temperatūra. Bet, īpaši pavasaros, tas visbiežāk ir mānīgi, jo vakaros un naktīs temperatūra tomēr samazinās līdz mīnuss grādiem, kas kopumā ietekmē diennakts vidējo temperatūru dzīvojamās telpās. Tāpēc pārāk strauja reaģēšana var tomēr radīt arī negatīvas sekas – iedzīvotāju sūdzības par pārāk agru siltuma padeves pārtraukšanu.

Ādažu Namsaimnieks jebkurā situācijā ir ieinteresēts radīt pēc iespējas komfortablākus apstākļus dzīvokļu īpašniekiem.

E

profils 12.04.2016

Visai iespējams, ka varētu izrādīties interesanti un arī lietderīgi ievērtēt un izmantot informāciju un, t.sk., arī saistīto normatīvo argumentāciju, kas ir jebkuram iespējamajam interesentam brīvi pieejama interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", attiecībā uz konkrēto gadījumu - arī šajā w-resursā:

T.i. - aktuālajā diskusijā "Komunālie pakalpojumi (aprēķinu metodika u.c.)", kā arī daudzās citās diskusijās, kas jebkuram iespējamajam interesentam ir brīvi pieejams tematiskajā sadaļā "Dzīvokļa tiesības".

Vienlaikus, arī - reģistrējoties kā "lietotājam" interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", jebkuram interesentam ir iespēja ierosināt / uzsākt jaunu diskusiju par KONKRĒTĀM situācijām , kas ir prioritāri aktuālas diskusiju iniciatoriem, saistībā ar jebkurām Likumīgo Tiesību sfērām.

Veiksmi Jums! ;)

I IGORS CERVONNIHS 07.09.2019

Ādažu namsaimnieks лживые люди врут на каждом собрание! где детские площадки обещали делайте дети играют на мусорке.

I IGORS CERVONNIHS 07.09.2019

Зачем снесли старую? всё было в порядке кочели,горка, песочница, теперь там делают тротуар без подсыпки песка, без текстиля! по чем интересно квадратный метр?