ADAM AUTO SIA

2006.gada 15.septembrī manu līzingā iegādāto jauno automašīnu Chevrolet Lacetti,kuras nobraukums bija tikai 1300 km, viens piedzēries vadītājs sasita.Nu jau pusgadu staigāju kājām,maksāju līzingu un zvanu uz Adam Auto servisu,kur mašīna atrodas joprojām.Servisa darbinieks Sergejs tikai sola un nosauc aizvien tālākus datumus,kad mašīna tikšot ierakstīta rindā uz remontu.Pirms iegādāties mašīnu ADAM AUTO salonā-padomājiet par servisu,kuru vispār nevar nosaukt par servisu!!!Vismaz tā ir Rīgā,Krasta ielā 66.

M Mārtiņš 22.05.2008

ADAM AUTO man pret viņiem nau tik liela nepatika ka pret hanza auto, taka viņi ir ļoti saistiti .nakotne es viņiem neuzticetu krasot mašinu, jo man sanāca 2 reizes krasot mašinu un tās 2 reizēs krasa atšķiras, tagad man ir 3 krasas .viņiem pasakot ka krasas atšķiras vis dažakie ataisnojumi ka krasa ir svaiga pectam pielīdzināsīes .un kad autiņu ir jasaņem tad tas notiek tikai vakarā...Iesaku pirms autiņu saņemt tad tikai diena un atkapieties talak tad atšķiribu redzēsiet...joprojam nesu neko panacis leitu laba

A aaa 31.10.2010

Tas ta vienmer notiek netikai krasta iela man auto jau menesi taisa samaksats jau ap 2000.ls un vel nav gatava jo katra detala japasuta kuras viniem nekad nav uz vietas