AD DIZAINS Dainis Švāģeris - Nemaksa, slikts buvnieks

Gribu pastastiit par savu peiredzi ar cilvecinu varda Dainis Švāģeris. Nodarbojas ar buvniecibu, remontiem un attiekmse pret darbiniekiem un klientiem ir vienkaarshi briesmiiga. Sadaarbojamies vairakos objektos un jau pirmajaa sapratu ka kautkas nav tiirs. Visu laiku pasrociigi maina projektu lai gan ir izstradats reals plaans no klienta. Maina materialus, perk visu letaku, ved no citiem objektiem kreisos un daljeji iesaktus, lietotus materialus un nevis tos nebutiskakos materiaalus (varetu nebuut lielas skjirbas starp vienu vai otru kraasu sienaam) bet svariigas lietas, konstrukciju materialus un taa taalaak. Mani komandas biedri bija vienkarsi cilveki no ielas kuri normala objekta varetu buut labakaa gadiijumaa paliigi - bet sheit galvenie dariitaaji. Sanaaca ka es dariju savu darbu un vel centos sekot lidzi briesmam ko dara vinji jo pats Dainis objektaa paradaas ljoti reti, tikai kopaa ar klientu un tad iet valjaa makaronu karinasana. Vairakas reizes teicu ka sadi nav ok - buus ziepes, bet vina atbilde vienmeer ir ka nepamanis, nesapratiis, neuzzinaas. Beigaas neistureju un izdariju savu darbu godpratigi lidz galam un teicu ka partraucu darbu jo negribu uz savas sirdsapzinjas cita cilveka nelaimi. Lidz tam laikam jau man bija iekrajusies no vinja vairaki kaveti maksajumi par paveikto, bet itkaa vienojamies, ka samaksaas. Zinu ka klients maksaa par visu laiciigi un pilnigi citas summas par materialiem kuri beigas nemaz netiek izmantoti, bet lidz darbiniekiem nauda vienmer nonak ar kavesanos. Taa nu gaidu savu samaksu jau vairakus menesus un vairs nemaz neceru, stradaju cita objekta un viss ir kartibaa. Tapec gribu bridinat klientus ar AD Dizains labaak nestradat un no Daiņa Švāģera tureeties pa gabalu - vins var darboties arii no citiem sia. Sim objektam cik zinu tagad sakusi visi tie suu*i peldeet augsaa un cilveki izmisusi sak tiesaties - es jau vinjus bridinaaju pasaa sakumaa, bet bija taa nozombeeti, ka laaga neticeeja.

V