www.sudzibas.lv AD Baltic Apkalpošana

AD Baltic - Apkalpošana

Labdien, man ir problēmas ar akumulatoru, un tagad esmu ieinteresēts par akumulatoru cenam un uzņēmumiem.
Esmu dzirdējis, it kā ad akumulatori ir diezgan labas kvalitātes, bet turgus cenas es baidos un gribēju vērsties pie dielera.
Atnākot "veikalā" (esmu tā domājis) stavēja akumulatoru čupa bez norādītām cenam. Tā kā pie kases stāvēja 2 pārdevēji un viens pircējs - es mierīgi stāvēju un gaidīju savu kārtu. Nostāvējis 20 minūtes un nekas nepievērša uzmanību. Tā kā pats strādājis - laika nebija, es paņēmu uz galda vizītkarti un izliecos it kā zvanītu. Gādījās tā ka šajā brīdī zvanījis kaut kas cits. Vēl 5 minūtes bez uzmanības. Un pēc tam (25 min) nelaipns pārdēvējs atnāca pie manis un teicis :"Nu, jus no kādas firmas"? Es teicu ka nē, bet vienkārši interēsējos par akumulatora cenam un vai es varu nopirkt pie viņiem. Viņš teica ka "nē" un viss.
Tagad es domāju: nu labi ka tā sanāca ka es neesmu juridiskā persona. Bet kā cilvēks gribēju cilvēcisku attieksmi: sasveicināties un pajautāt vai ir jautājumi (pie diviem pārdēvējiem). Uz manas sejas neierakstīts ka es neesmu uzņēmums!
Un ja es būtu no kāda uzņēmuma tad es simtprocentīgi negribētu sadarboties ar tādu servisu!

W

Dannii Disaster 03.11.2012

Ad Baltic pashi akumulatorus nerazho. Vinji ir izplatiitaaji, kas sadarbojas tikai ar uznjeemumiem (autoservisiem un mazumtirdznieciibas autoveikaliem). Bez liiguma tur neko iegaadaaties nevar; liigumu var nosleegt tikai juridiska persona.

Par attieksmi piekriitu - nekaada. Esmu tur bijusi dazhas reizes, jo manam autoservisam ar vinjiem ir liigums, un, kad mehaanikji aiznjemti, man dod klienta karti un es pati braucu peec rezerves daljaam. Man nepatiik cilveeki, kas tur straadaa - slikti izturas pret klientiem, ignoree un dazhreiz pat rupjiibas atljaujas.

AD Baltic Ganību dambī vispār ņirgājas ne tikai par klientiem bet arī pret darbiniekiem sevišķi tāds Mārtiņš kas ir tā kā sadzēries kaut ko nesaprotamu un apsaukājas un izsaka rupjības.

Z Zozy 04.03.2020

Sākumam varbūt būtu vērts apgūt gramatiku un izteikt savas domas skaidrāk.