www.sudzibas.lv Acorn Krāpšana

Acorn - Krāpšana

Ieraugu sludinājumu acorn, darbs Anglija, musu pakalpojumi ir BEZMAKSAS, ATRA Izbrauksana. Darbs ka man tiesi deretu, zvanu augsa. Pacel vispar krievs, kurs Latviski neruna saka lai parzvanu pec 3 dienam :D Parzvanu pec 3 dienam, tas pats krievs soreiz saka, ka man atzvanis un visu abisnac pa latishki :D Ok neviens neatzvana, izdomaju vel nakamaja diena pazvanit un pacel ne visai laipna sieviete, sajuta ,ka vinai trauce zvanot par darbu. Ok tomer sanak parunat par darbu vina paskaidro, ka vajag manu CV aizsutit, to ari izdaru. Beigas vina man atbild e-pasta ar vispar pilnigi citiem darba piedavajumiem un protams Maksa par mūsu kompānijas administratīvajiem pakalpojumiem sastāda 180.00 euro no cilvēka.
Es jebal vienkārši acī.

J

proverka777 01.02.2017

pilnigi piekrītu :) sludinajumos zip lv ap 50 darba piedavajumi pat londona, ber reali kaut kados laukos citi darbi vispar...

S sandra25 02.02.2017

Ооооо как вы любите свою страну и язык. Готовы вылить ведро гo..., лишь бы быстрее убежать отсюда.

S Sergej Perepelkins 24.08.2017

Firma otstoj nikogda ne posovetuju uze stolknulisj s etoj firmoj, poterjali toljko denjgi i vremja nikakoj raboti u nih nety obesali za 3 dnja najti rabotu a v itoge kogda zvonis i interesuesja kogda ze budet rabota, grubjat i nicego tolkom ne obesajut, oferisti. Otpravili nasih znakomih tak oni tam toljko i mogut sto za prozivanie zaplatitj, i nikakoj transfer ne dajut na drugoe mesto. Govorjat hoces drugoe mesto plati opjatj denjgi.

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.