www.sudzibas.lv Acorn KRĀPNIEKI

Acorn - KRĀPNIEKI

Labdien,vēlos pastāstīt jums par manu ceļojumu uz angliju ko noorganizēja firma ACORN.Mēs aizgājām ceribās uz labu darbu anglijā.Mums pastāstīja,ka par visu jāmaksā uzreiz.par dzīvošanu par mēnesi,nevis kā visur par pirmo nedēļu.par abiem mēs tikai par pakalpojumiem samaksājām 260ls,bet vēl viens pāris,kas bija pierakstījies pirms mums samaksāja 300ls par abiem.tā,ka var teikt mums mazliet paveicās.Par transportu mēs samaksājām 180ls par abiem.braucām vecajā busiņā 40 stundas.to nevar izskaidrot,tas bija ļoti nepatīkams brauciens.atbraucot uz angliju mums paprasīja naudu par mēnesi 360 funti par abiem.naudu paņēma pirms parādīja mums istabu.Istabā nekā nav-tikai gūlta un logs.Darbu mums tikai sola un sola.iepazīstoties ar vaizeri izrādījās,ka tas nav nekāds vaizeris,kā bija stāstījuši mums firmā.izrādās,kā tas Romāns teica viņš esot vienkārši nekustaā īpašuma aģents,kurš palīdz mums atrast dzīvokli.bet darbu viņš mums palīdz atrast,lai mēs pie viņa dzīvojam.Bet darba kā nav tā nav.Ātri jau paies mēnesis un atkal vajadzēs maksāt,bet nu finanses ir krīzes līmenī.nebrauciet caur šo firmu.šeit neviens jūs darbā neiekārtos.

D Dace Datta 04.07.2012

Paldes, ka dalījāties ar pieredzi!!