ABUSS CARGO Evija Eihvalde - Namaksātāji/meļi

Labdien, rakstu tiem kas nākotnē uzsākot sadarbību ar šo uzņēmumu meklēs jebkādu informāciju par šī uzņēmuma uzticamību.Brīdinu par to ka šis uzņēmums Evijas Eihvaldes personā var piekrist visiem Jūsu nosacījumiem kas attiecās uz cenu politiku un apmaksas kārtību un pēc tam to sākt neievērot aizbildinoties ar to ka īsti nav citu variantu, kā neievērot un necienīt Jūsu prasības, mums jau no pirmās sadarbības dienas rēķini tika maksāti ar regulāru 2 nedēļu kavēšanos, sadarbības uzsākšanā solīti darbi bez maz vai uz gadiem un pēc 2 mēnešu sadarbības sākas čīkstēšana ka cenas par augstu apmaksas termiņi par īsu u.t.t. kā arī patīk barot ar solījumiem ka nauda tūlīt tūlīt tiks samaksāta. Priekš uzņēmējiem kas varētu gribēt algot šo kompāniju vēlos tos brīdināt ka šai kompānijai ir viens savs auto bulku vāģis kurš pat nedrīkst pārvietoties un strādāt mūsu valsts teritorijā jo tas ir ar igauņu numuriem un tos vada Latvijas valsts iedzīvotājs kas jau ir likuma pārkāpums jo cik zināms ar svešas valsts transportu drīkst pārvietoties mūsu valsts iedzīvotājs tikai 90 dienas gadā. Kā rezūltatā parējās transporta vienības tiek pārpirktas no malas.Ja nu gadījumā Jūs vēlaties vairāk informācijas raksties es neslēpjos. [slēpt]@inbox.lv

D