www.sudzibas.lv Aboutyou.lv Slikta kvalitāte

Aboutyou.lv - Slikta kvalitāte

Aboutyou.lv daudzas preces ir kvalitatīvas bet daudzas nē, pasūtīju smukus labus nike šortus kuriem ir rakstīts made in Vietnam, viss nike logo ir atlīmējies un pārplīsis uz pusēm, nike agrāk bija made in usa vai made in Germany, kam tiešām kvalitāte bija 100% bet tagad viss no Vjetnamas, kauns par šo zīmolu tagad, lietotajos paģērbos vismaz var nopirkt oriģinālu apģērbu ar kuru var padsmit gadus vai visu mūžu valkāt un nebūs neviena defekta.

V

Good Intentions 18.07.2021

Varēji bildi ielikt, bet ar interneta veikaliem tā ir 50 uz 50. Man jau liekas, ka daudz, kas pakaļdarināts vai minimāli brāķēts.

V viesis52 06.12.2021

Man šķiet ka es liku bildi, bet nekas, mēslus vien tirgo, palicis ir tikai nosaukums

G Gulbenietis 07.12.2021

Humanā nopirku vienu gadu denim džinsus. Trīs gadus pirms, biju Parnu un maksāja 95 eur ;). Ar pidžamu, i to nav tik ērti. Nonēsāt būs pagrūti.