www.sudzibas.lv Aboutyou.lv Neatgriež naudu

Aboutyou.lv - Neatgriež naudu

28.09.20 interneta veikalā About You pasūtīju zābakus un džemperi. Zābakus saņēmu 02.10.20, diemžēl džempera vietā saņēmu preci, kuru nebiju pasūtījusi - ne mana izmēra blūzi. Uzrakstīju About You iesniegumu par naudas atgriezšanu, viņi atvainojās, solīja naudu atgriezt un teica, ka blūzi varu paturēt. 06.10.20 no viņiem saņēmu iesniegumu, ka preci tomēr vajadzēs atgriezt. Par laimi to nevienam nebiju atdevusi un nebiju arī izmetusi omniva uzlīmi, kas nāk līdzi precei, tāpēc 09.10.20 aiznesu preci uz pakomātu un nosūtīju to atpakaļ. 23.10.20, konstatēju, ka naudu atpakaļ neesmu saņēmusi, tādēļ uzrakstīju viņiem, uz ko saņēmu atbildi, ka atgriezšanas process var ilgt līdz 14 dienām. Diemžēl ne divu ne trīs nedēļu laikā savu naudu es atpakaļ nesaņēmu, tāpēc 12.11.20 rakstīju vēlreiz, uz ko saņēmu informāciju, ja paciņu viņi neesot saņēmuši un piedāvājumu aizpildīt vēl vienu iesniegumu par naudas atgriezšanu, jo kā redzams ar to, ko aizpildīju mēnesi atpakaļ nepietiek. Naudu neesu saņēmusi līdz šai dienai - 16.11.20. Man par laimi naudas summa, kuru zaudēju, nav liela, bet būtu ļoti nepatīkami, ja būtu iegādājusies dārgāku preci. Tāpēc vēlējos darīt zināmu šī internetveikala potenciālajiem klientiem, ka problēmu gadījumā jūs variet nedēļām gaidīt atpakaļ savu samaksāto naudu, rakstīt iesniegumus vienu pēc otra par naudas atgriezšanu, ganīt kur gan palikusi omniva paka, kas nosūtīta izmantojot viņu līdzi doto uzlīmi, un iespējams beigās nesaņem atpakaļ savu naudu.